Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Sveikata kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip

Sveikata kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip

Internetu:
11,86€
Knygyne:
13,95€
Apie
Gydytoja onkologė Edita Juodžbalienė atsiliepia apie savo knygą: „Artimųjų ligos ir asmeninė patirtis paskatino parašyti šią knygą. Šioje knygoje pateikiama informacija dar niekada nebuvo sudėta į vieną vadovėl...
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 104
  • Leidykla VšĮ Sveikos gyvensenos akademija
  • ISBN 9786094750779

Knygos „Sveikata kai tau 50+. Apie tą patį, bet kitaip “ aprašymas

Gydytoja onkologė Edita Juodžbalienė atsiliepia apie savo knygą: „Artimųjų ligos ir asmeninė patirtis paskatino parašyti šią knygą.

Šioje knygoje pateikiama informacija dar niekada nebuvo sudėta į vieną vadovėlį. Ji išbarstyta po daugybę informacijos šaltinių. Ypač mano, kaip onkologės suvokimą praplėtė anatomijos, fiziologijos, kineziterapijos, reabilitacijos, liaudies medicinos, Rytų medicinos studijavimas. Kaip tradicinės medicinos mokyklos auklėtinei teko daug ką permąstyti. Ištisai kovojau su savimi, lygindama oficialią, įrodymais pagrįstą, alternatyviąją, įrodymais nepagrįstą, mediciną. Ieškojau pradinės priežasties vienai ar kitai ligai. Prieš panaudodama mano atradimus savo mamai, išbandydavau pati. Visur yra pliusų ir minusų. Kai po trejų metų su mama nuėjome pas jos gydytojus, nežinau, kas labiau nustebo – jie ar aš. Nes mama tuos metus išgyveno – tai buvo stebuklas. Be to, per tuos metus nebuvo nė vieno širdies priepuolio, pamažu atsisakėme vaistų nuo spaudimo, ritmo sutrikimo, kraują skystinamųjų, užgijo kojų trofinės opos, nesikartojo neuralgijos, pagerėjo smegenų kraujotaka ir atmintis. Trejus metus mama pragyveno kokybiškai, be kančių. Kad ir kiek truks šis laimėjimas, bet tai tikrai mano ir mamos laimėjimas, su kuriuo norėčiau pasidalyti.

Tad knyga skirta ne tik tiems, kam daugiau nei 50 metų. Knyga skirta ir jaunimui, skirta tėvams, seneliams ir proseneliams. Sveikatos gerinimui amžius ne riba. Tai nėra enciklopedija nuo visų ligų, greičiau kelrodė žvaigždė. Šios knygos tikslas – atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir vieną kartą įsisąmoninti, kad tik mes patys esame savo kūno šeimininkai. Jokiu būdu nepretenduoju į visų ligų gydymą, bet kad daugiau nei 50 proc. problemų galime atsikratyti ar sušvelninti – faktas. Nepuoliau chronologine eiga aprašinėti visų ligų, rašiau, ką norėjau pasakyti. Be to, žinau, kad vyresni žmonės tikrai neis į sporto klubus, o „youtub‘e“ arba „Delfyje“ sporto pratimai tinka jaunimui ar pažengusiems. Kaip kineziterapeutas mėgėjas patarsiu tik tokius, kuriuos realiai gali atlikti ir netreniruotas 80-metis (viskas išbandyta), ir jaunimas.

Darykite patys, parodykite savo seniems, tėvams – tegul juda. Skaitydami visą laiką galvokite, ar tai man tinka, patinka, ar man to reikia. Į šią knygą sudėjau tai, kas „nugulė“ mano, kaip gydytojos onkologės rankraščiuose, ką įvertinau ir pamačiau savo praktikoje daugiau, nei per 30 darbo metų patirties. Jei bent vienas žmogus, skaitydamas šią knygą taps sveikesnis, man tai bus didelis laimėjimas! Autorė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai