Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Herojus su tūkstančiu veidų

Herojus su tūkstančiu veidų

Internetu:
12,14€
Sena kaina:
17,35€
Sutaupote:
5,21€

Apie

Visur, kur gyvena žmonės, visais laikais klestėjo mitai. Pirmykščių mitų atgarsiai teikia gyvybės religijoms, filosofijos kryptims, menams, įkvepia elgesio normas, mokslo bei technolo¬gijos atradimus ir... sapnus. Šių dienų pasau...
Leidykla: Tyto alba

Informacija

  • Metai 2021
  • Puslapiai 520
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094661266

Knygos „Herojus su tūkstančiu veidų “ aprašymas

Visur, kur gyvena žmonės, visais laikais klestėjo mitai. Pirmykščių mitų atgarsiai teikia gyvybės religijoms, filosofijos kryptims, menams, įkvepia elgesio normas, mokslo bei technolo¬gijos atradimus ir... sapnus. Šių dienų pasaulis – racionalus ir pragmatiškas, bet, kaip ir prieš šimtus metų, mus keri mitai, padavimai, legendos. „Herojus su tūkstančiu veidų“ – įvairių laikų ir tautų herojinių mitų tyrimas, pagrįstas didžiulės apimties faktine medžiaga, čia nagrinėjamas dažniausiai pasitaikantis mitologinis siužetas – stebuklingas herojaus gimimas, jo didvyriški žygdarbiai, išmintingas valdymas ir paslaptinga mirtis. Kokia yra mito paslaptis? Iš kokių dvasios gelmių ji kyla? Kodėl mitologija visur ta pati, nors jos apvalkalai skiriasi? Atsakymų į šiuos klausimus ieško J. Campbellas.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai