Kelias į Nušvitimą

Kelias į Nušvitimą

Internetu:
8,46€
Knygyne:
9,95€

Apie

Jo Šventenybės Dalai Lamos, vieno garbingiausių mūsų amžiaus dvasinių vadovų, knyga skirta v...
Leidykla: Aukso pieva

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 248
  • Leidykla Aukso pieva
  • ISBN 9786099512587

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kelias į Nušvitimą “ aprašymas

Kelias į Nušvitimą

Jo Šventenybės Dalai Lamos, vieno garbingiausių mūsų amžiaus dvasinių vadovų, knyga skirta visiems žmonėms, nesvarbu, kokia jų rasė, religija ir pažiūros. Kviesdamas susipažinti su pagrindiniais budizmo principais, jis paprastai ir nuosekliai aptaria kelią į nušvitimą, dalijasi išmintimi ir patirtimi. Vertingi patarimai padės dvasiškai augti, o aiškūs atskaitos taškai leis suvokti pažangą.

Dalai Lama pataria, kaip išsivaduoti iš uždaro įvykių rato, numatyti ir lemti būsimus gimimus, būti laimingam. Jis teigia, kad ilgas gyvenimas, gera sveikata, gausūs ištekliai, jėga − visa tai ateina iš moralaus elgesio praeituose gyvenimuose. Net jei nebūtų pomirtinio gyvenimo, jei niekad daugiau negimtume ir mums nerūpėtų karmos pasekmės, vis tiek moralumo, dvasinės meditacijos, susikaupimo, atjautos ir linkėjimo gera kitiems praktika pajėgi padaryti ir dabartinį mūsų gyvenimą daug laimingesnį.

„Jis pritraukia minias žmonių taip, kaip bet kuris kitas pasaulio lyderis tik pasvajotų. Jis žvelgia į gyvenimą visai kitaip nei mes.“  The Times

Jo Šventenybė Dalai Lama yra įtakingiausias žmogus pasaulyje.“   Time magazine

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai