Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas

Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas

Internetu:
9,10€
Knygyne:
10,70€

Apie

Vieną mįslingiausių ir mažiausiai pažįstamų lietuvių rašytojų Petrą Dirgėlą kalbina filosofas Vilius Bartninkas. Ramus ir dėmesingas pokalbis lygia greta atskleidžia ir rašytojo gyvenimo, ir jo kūrybos prasmes. Nacionalinės premijos laureato, didžiau...

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 146
  • Leidykla Naujasis Židinys-Aidai
  • ISBN 978609816306

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas “ aprašymas

Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas

Vieną mįslingiausių ir mažiausiai pažįstamų lietuvių rašytojų Petrą Dirgėlą kalbina filosofas Vilius Bartninkas. Ramus ir dėmesingas pokalbis lygia greta atskleidžia ir rašytojo gyvenimo, ir jo kūrybos prasmes. Nacionalinės premijos laureato, didžiausio lietuvių epo autoriaus pasakojime susiliečia žmogaus ir istorijos slėpiniai, Lietuvos priešistorė ir Sąjūdžio dienos, tauresnės ateities tautai ilgesys ir asmeniški gyvenimo saulėlydžio apmąstymai. Knygos sudarytojas Vilius Bartninkas yra paskelbęs darbų, skirtų Antikos ir Lietuvos politinei minčiai, taip pat išvertęs Platono dialogą apie draugystę „Lisidas“ (2014) ir Hannos Arendt veikalą „Eichmanas Jeruzalėje“ (2015).

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai