Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Valios galia

Valios galia

Internetu:
12,24€
Knygyne:
14,40€

Apie

Šioje knygoje jūs nerasite stebuklingų receptų, kaip įveikti savo silpnybes  ar nepasiduoti už kiekvieno kampo tykančioms pagundoms. Tačiau rasite daugybę įdomių, patraukliai aprašytų valios mokslo tyrimų ir intriguojančių bei nesunkiai išban...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090144831

Knygos „Valios galia“ aprašymas

Šioje knygoje jūs nerasite stebuklingų receptų, kaip įveikti savo silpnybes  ar nepasiduoti už kiekvieno kampo tykančioms pagundoms. Tačiau rasite daugybę įdomių, patraukliai aprašytų valios mokslo tyrimų ir intriguojančių bei nesunkiai išbandomų valios ugdymo eksperimentų.


Įdomybės iš valios mokslo srities:

Valia – tai evoliucijos metu išsivystęs biologinis instinktas, kurį visi turime. Valia reikalinga tam, kad apgintų mus nuo mūsų pačių. Valia – tarsi raumuo, kuris nenaudojamas atrofuojasi, intensyviai naudojamas  pavargsta, o treniruojamas sustiprėja.


Intriguojantys ir nesunkiai išbandomi valios ugdymo eksperimentai:

Atsipalaiduodami ar miegodami galime papildyti savo valios rezervą. Savitvarda ir savikontrole galime užsikrėsti, jei akiratyje turime užkrato nešiotoją  –  sugebantį susitvardyti ir save kontroliuoti žmogų.


Kartu su autore kviečiame tapti valios mokslo tyrinėtojais  ir savo valios ugdymo eksperimentatoriais.

Knyga sudaryta pagal populiaraus Kelly McGonigal dėstomo kurso Stanfordo universitete medžiagą. Autorė pateikia naujausias psichologijos, ekonomikos, neurologijos ir medicinos mokslų įžvalgas. „Valios galia“ suteikia žinių, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti užsibrėžtą tikslą, sustiprinti savikontrolę, iš esmės pakeisti savo gyvenimą, nesvarbu, norite numesti svorio, jaustis finansiškai nepriklausomi, atsikratyti streso ar amžino atidėliojimo, tapti geresniais tėvais ar išmokti sutelkti dėmesį.

Mirolanda Trakumaitė

„OVC Consulting“ vyr. konsultantė


Kelly McGonigal – psichologė, JAV Stanfordo universiteto lektorė, apdovanojimą pelniusio mokslinio veikalo autorė. Ji yra tarptautinių bestselerių „The Joy of Movement“, „The Upside of Stress“, „Yoga for Pain Relief“, „The Willpower Instinct“ (Lietuvoje išleistas pavadinimu „Valios galia“) autorė. Jos darbai yra publikuoti 28 kalbomis. Nuo 2000-ųjų ji veda šokio, jogos ir grupinius užsiėmimus San Fransisko įlankoje. 


„Smagi ir lengvai skaitoma knyga, į dienos šviesą ištraukianti mokslininkų laboratorijose įgytą išmintį.“ – žurnalas TIME


„Šią knygą nepaprastai įvertins tie, kurie nori išmokti iš tikrųjų pasiekti savo tikslus.“ – Jeffrey M. Schwartzas, medicinos daktaras, populiarių knygų „You Are Not Your Brain“ ir „Brain Lock“ autorius


„Kokia išlaisvinanti knyga! Pagaliau visiems prieinama informacija, kaip ne kankinant save, o tik remiantis įkvepiančiais faktais išsiugdyti stiprią valią.“ – Geoffrey Colvinas, „Talent is Overrated“ autorius

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai