Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Troliai Mumiai

Troliai Mumiai – tai XX amžiaus viduryje pasaulį išvydę personažai kaipmat užkariavę viso pasaulio mažųjų širdis. Jų autorė Tove Jannson ne tik aprašė į begemotus panašių Trolių Mumių nuotykius, bet ir visas savo knygeles iliustravo išskirtiniais piešiniais. Praėjus nemažai metų po kūrėjos mirties, Trolių Mumių istorija išliko gyva – knygelės yra vis perleidžiamos įvairių leidyklų  ir taip adaptuojamos į šiandieninį kontekstą, pavyzdžiui, yra sukurtos spalvinimo, užduočių knygelės, žodynėliai vaikams su Trolių Mumių atvaizdu.

Išdėstymas:

T.Jansson

11,16€

Ugnikalnio sukelta baisioji banga vos nepaskandina trolių Mumių slėnio. Gelbėdamiesi nuo potvynio, Mumiai įsikrausto į keistą srovės atplukdytą namą ir jame apsigyvena. Skaitydami knygą taip pat sužinosite, kaip netikėtai iš žiemos miego pabudęs Muminukas pamato, kaip atrodo žiema, be to, susiranda naujų draugų. Vaikų literatūros klasika ta..

Turime sandėlyje

6,59€

„Noriu parodyti jums miestus ir kraštovaizdžius ir išmokyti iš naujo pažvelgti į įvairius dalykus.“ Tuvė Janson Nuspalvink stebuklingą Trolių Mumių slėnį ir pasisemk įkvėpimo.Viduje laukia drąsus ir jautrus Muminukas, mylinti freken Snork, filosofiškai nusiteikęs Snusmumrikas, išmintinga Muminuko..

Turime sandėlyje

Išparduota

Tove Jansson

..

Išparduota

Tove Jansson

..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)