Enciklopedijos ir žinynai vaikams

Išdėstymas:

Laura Ertimo

Internetu:
9,31€
Knygyne:
10,95€

Klimatas keičiasi, ką daryti?Ar svarbu, ką kemšu į burną – užpilamus makaronus ar vegetarišką maistą?Ar būtina kraustytis į mišką, jei ketinu gyventi ekologiškai?IŠPROTĖJĘ ORAI atsako į šiuos ir dar daugelį kitų svarbių klausimų. Kaip išsaugoti Žemę – mūsų namus? Ši knyga patars, ką Tu gali padaryti – šiandien ir DABAR dėl Žemės ateities (ir ką sak..

naujiena elakcija -30%

Selemonas Paltanavičius

Internetu:
11,16€
Knygyne:
15,95€
Sutaupote:
4,79€

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius visiems mažiesiems gyvūnų mylėtojams ir visiems, norintiems pažinti lietuviškąjį gyvūnijos pasaulį, dovanoja iliustruotą knygą „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“.Lietuvoje gyvena daugybė įdomių vabzdžių, varliagyvių, roplių, žuvų, žinduolių, paukščių, bet ar vaikai juos pažįsta? O ką miesto vaikas žino apie naminius gy..

Internetu:
8,46€
Knygyne:
9,95€

Žemei prireikė daugiau nei 4 milijardų metų, kol ji tapo tokia, kokia yra dabar. Ji – stebuklas, kuriuo turime tinkamai rūpintis. Rūpestis – tai ne gražūs žodžiai, o tvarus elgesys ir tausojantis vartojimas.Knygelė „100 dalykų, kuriuos tu gali padaryti dėl Žemės" skirta šauniems vaikams, norintiems mokytis draugiško gamtai ir aplinkai elgesio.Čia d..

Išparduota

Internetu:
7,61€
Knygyne:
8,95€

..

Išparduota

Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai

Internetu:
19,51€
Knygyne:
22,95€

..

Išparduota

Internetu:
6,38€
Knygyne:
7,50€

..

Išparduota
ispardavimas -40%

Nauja kaina:
7,08€
Sena kaina:
11,80€
Sutaupote:
4,72€

..

Išparduota

Feryal Kanbay

Internetu:
14,32€
Knygyne:
16,85€

..

Išparduota

Guus Kuijer

Internetu:
1,50€
Knygyne:
1,77€

..

Išparduota

Wojciech Grajkowski

Internetu:
19,08€
Knygyne:
22,45€

„Bitės“ – didelė knyga apie mažus vabzdžius. Išskirtinis šios knygos formatas ir informatyvios iliustracijos suteikia galimybę detaliau patyrinėti bičių gyvenimą ir įsitikinti, kad jis – paslaptingas ir be galo įdomus. Ar žinojote, kad bitės nemoka kalbėti, bet kuo puikiausiai supranta viena kitą iš judesių? O ar esate girdėję, kad kiekviena bitė ..

Išparduota

Internetu:
8,66€
Knygyne:
10,19€

Keliaukite į paslaptingus senovės Egipto laikus, gilias, nuo saulės šviesos paslėptas faraonų kapavietes ir piramides, kuriose aptiksite užkeikimų saugomas mumijas ir lobius, susipažinsite su slaptuoju mumifikavimo ritualu ir vaiko amžiaus karaliaus Tutanchamono asmenybe. Ši knyga atskleis didingus senosios civilizacijos laimėjimus ir šiurpą ..

Internetu:
3,30€
Knygyne:
3,88€

Nuotaikinga, išraiškingų iliustracijų pilna knyga vaikams apie įvairių istorinių laikotarpių žmones ir jų veiklas...

Išparduota

Internetu:
8,35€
Knygyne:
9,82€

Nepaprasta enciklopedija vaikams apie Žemę, jos vietą Visatoje, reljefą, klimatą, vandenį, Žemės gelmes... Įdomūs faktai ir žaismingi paveikslėliai, lipdukai ir užduotys padės sužinoti daugiau!..

Išparduota

Danguolė Kandrotienė

Internetu:
5,91€
Knygyne:
6,95€

Tai kelionių dienoraštis kiekvienam mažajam keliautojui, kuris padės užrašyti visus smagiausius dalykus, kurie nutiko kelionių metu. Dienoraštyje rasite daugybę keliautojui naudingų patarimų, būtinų daiktų sąrašą, kelionių žemėlapį, smagių žaidimų lietingoms dienoms praskaidrinti ir šiaip gerų dalykėlių. Ir tai dar ne viskas! Kartu su Jumis keliaus..

elakcija -20%

Anna Milbourne

Internetu:
6,24€
Knygyne:
7,80€
Sutaupote:
1,56€

Žvilgtelk po lapais ar už durų ir pamatysi triukšmingas papūgas, išdykėles beždžiones, ilgakakles žirafas ir daugybę kitų gyvūnų...

elakcija -20%

Britta Teckentrup

Internetu:
6,24€
Knygyne:
7,80€
Sutaupote:
1,56€

Atrask žuvų pasaulį! Kaip? Užsidėk nardymo akinius ir nerk į vandenį. Pamatyk upes, kur šokinėja lašišos. Tyrinėk rifus, kur papūgžuvės kramsnoja koralus. Panersi net į kelių tūkstančių metrų gylį, kur šviesą skleidžia kai kurių žuvų kūnai. Žuvų pasaulis yra kerintis ir pilnas staigmenų.   Garsi..

Linas Jonauskas, iliustratorius Dovydas Čiuplys

Internetu:
13,35€
Knygyne:
15,70€

Spalvingas, gumele perrištas gidas jauniesiems gamtos tyrinėtojams! Ar kada susimąstei, kokia įspūdinga gamta mus supa? Srauniame upelyje prie Vilniaus neršia didingos lašišos, o Lietuvos šiaurėje giliai po žeme tūno daugybė dinozaurų laikų įrodymų. Ką čia! Į mūsų šalį kasmet pasisvečiuoti užsuka galingi..

elakcija -30%

Viktorija Aprimaitė, Viktorija Urbonaitė

Internetu:
17,57€
Knygyne:
25,10€
Sutaupote:
7,53€

Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms Pasaulis yra kupinas šviesos, gerumo ir stebuklų. „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ – tai 100 pasakojimų apie realias lietuves moteris, dideliais, o kartais mažais ir nematomais darbais keitusias šalies istoriją ar savo aplinką.  Šios knygos puslapiuose atra..

Arthur Bloch

Internetu:
8,93€
Knygyne:
10,50€

Šiame komiškame žinyne jūs rasite iki kaulų smegenų pažįstamų ir net 100 aukščiausios rūšies visiškai naujų dėsnių! Skaitant šią knygą, tikrai nušvis jūsų akys ir pamatysite ilgai ieškotų taiklių, įtikinamų citatų apie biurokratiją, verslą, hierarchijos principus, humanizmą, sportą ar akademin..

R. Scarry

Internetu:
9,65€
Knygyne:
11,35€

Sveiki atvykę į Darbėnus! Susipažinkite su šio mielo miestelio gyventojais, kurie sunkiai dirba, kad jų šeimos turėtų visko – ir maisto, ir drabužių, ir namus. Nagi pažiūrėkim, kokius darbus dirba ta daugybė darbininkų. ..

Internetu:
12,16€
Knygyne:
14,30€

..

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 102 (viso puslapių - 5)