Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kur Vilnelė teka

Kur Vilnelė teka

Internetu:
5,31€
Knygyne:
6,40€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 28
  • ISBN 9790806000304

Knygos „Kur Vilnelė teka“ aprašymas

Meilės gimtinei niekada nebus per daug...

Mažieji Lietuvos dainorėliai, jų pedagogai, tėveliai. Tegul jūsų rankos ir širdys niekada nepavargsta dalindamos gėrį, grožį ir meilę gimtajam kraštui, kuriame gimėte ir gyvenate. Artėja Lietuvos sostinės Vilniaus 700metų jubiliejus. Tai – ypatingas miestas... Ant jo raudonų stogų įsikūręs baltas angelas... O, angele, Vilniaus angele, palinkėki mums šiandien sėkmės, globoki visus, kurie džiaugiasi, didžiuojasi, puoselėja savo šalį ir jos sostinę Vilnių. Tegul angelo sparnai gerumu apgaubia ir saugo mus visus ir mūsų gimtinę – Lietuvą. 

Mieli vaikai, gražiai aukite ir, kur bebūtumėte, visada prisiminkite, kad gimėte Lietuvoje. Ir tegul nenutrūksta linksmoji dainų pynelė, supinta iš jūsų vaikiško juoko, smagių dainelių ir jus supančių žmonių gerumo...

Gero laiko kartu! Prasmingų, šviesių, džiaugsmingų akimirkų!

Nuoširdžiai – Jūsų Elena Tolvaišienė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti