Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Automobiliu aplink JAV

Automobiliu aplink JAV

Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 384
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786090401682

Knygos „Automobiliu aplink JAV “ aprašymas

6 įspūdingi kelionių maršrutai norintiems pažinti JAV miestus, gamtą, kultūrą ir gyvenimo būdą! Svajonės pildosi – jei iki šiol nedrąsiai planavote savo gyvenimo nuotykį kitoje Atlanto pusėje, su šia knyga planą įgyvendinti bus daug lengviau! Ar žinote, iš kurio Čikagos dangoraižio bokšto atsiveria įspūdingiausia panorama, o kurioje valstijoje verčiau saugotis į kelią drąsiai bet kurią minutę įžengti galinčių ne visada draugiškai nusiteikusių meškų? Kur geriau keliauti ne sezono metu, o ką aplankyti vasarą būtų tikras iššūkis, jei nesate pasiruošę išgyventi didesnę nei 50 laipsnių oro temperatūrą? Kiekvienais metais į JAV išsiruošianti ir didžiąją valstijų dalį apkeliavusi kelionių entuziastė Ugnė knygoje dalijasi savo patirtimi ir įspūdžiais, patarimais ir rekomendacijomis. Koks yra pigiausias būdas nukeliauti į JAV? Kaip išsirinkti bilietus ir kaip numatyti, kiek laiko reikės skirti kelionei? Kuris kelionės maršrutas Jums tiktų labiausiai, nuo ko pradėti planuoti ir ką tiesiog būtina aplankyti pakeliui? Nuo praktinių patarimų, žemėlapių, kainų ir adresų iki įtraukiančių istorijų – versdami šios knygos puslapius, neabejotinai leisitės į vieną įspūdingiausių kelionių gyvenime! Knygoje rasite 6 kelionių JAV maršrutus: 1. Nostalgiškas, klasikinis ir retro nuotaikomis dvelkiantis Route 66 maršrutas nuo Čikagos iki Kalifornijos. 2. Įspūdingas ir vienas iš pačių populiariausių maršrutų per Mis Ameriką – Kaliforniją. 3. Maršrutas pėsčiomis po legendinį ir didingą Niujorką visiems didžiųjų miestų gerbėjams. 4. Aktyviems keliautojams, trokštantiems ir žavingų miestų, ir kerinčios gamtos, ir šurmulio, maršrutas nuo Arizonos iki Naujosios Meksikos, kuriuo keliaudami aplankysite Didįjį Kanjoną ir Las Vegasą. 5. Visiškai kitokią Amerikos kultūrą atskleidžiantis maršrutas per Teksasą ir Naująjį Orleaną. 6. Didinga laukine gamta stebinantis maršrutas Vakarų pakrantės keliu ir trys iš dešimties gražiausių nacionalinių parkų. Aplankykite įspūdingus JAV miestus, išvyskite užburiančią gamtą, pažinkite kultūrą ir gyvenimo būdą!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai