Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Angelo rankos

Angelo rankos

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Gelmės
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 376
  • Leidykla Gelmės
  • ISBN 9786098168600

Knygos „Angelo rankos“ aprašymas

Ką reiškia būti kitokiam – reginčiam, jaučiančiam daugiau nei kiti? Ką reiškia suprasti turint aiškiaregystės dovaną, kai tau... vos ketveri? Tai sunku, nes reikia išmokti su tuo gyventi, o jei dar artimiausi žmonės – tėvai – tavimi netiki, maža to – vadina melage, pyksta, neigia tavo gebėjimus ir labiausiai už viską nori, kad daugiau niekada ir jokiomis aplinkybėmis apie tai neprasitartum... Ką daryti, kaip elgtis, jei vis tiek matai... žaidžiančias seniai nugaišusias močiutės kates, regi Anapilin išėjusį senelį, vilkintį armijos uniformą?.. Nes tai dovana, kurios nepasirinkai, – ją tiesiog gavai.
Būtent apie tai ir yra ši Helenos Parry Jones knyga. H. P. Jones jau bene trisdešimt metų žinoma kaip dvasinė gydytoja. Susitikti su ja žmonės plūsta į sausakimšas auditorijas ir arenas, jos klausosi per radiją, stebi per televizijos laidas. Šį kartą H. P Jones į žmones prabyla knyga „Angelo rankos“, kurioje pasakoja apie savo aiškiaregystės dovaną ir nelengvą kelią, kurį teko nueiti, kol atsidūrė ten, kur yra dabar. Visada ir visur – pradedant ankstyvąja vaikyste ir mokykla, baigiant santuoka ir vaikų gimimu, darbu, artimųjų netektimis – Helena jautė tą savo kitoniškumą. Jos aiškiaregystės dovana darė ją unikalią, tačiau tuo pat metu – ir savotiškai atstumtą, sykiais – net pavojingą, nes regėjimai ją aplankydavo ne visuomet palankiomis aplinkybėmis. Ir tik sutikusi savo vedlį Semą bei remiama ir palaikoma artimiausio žmogaus – močiutės, – ji išmoko priimti šią aiškiaregystės ir gebėjimo bendrauti su anapusiniu pasauliu dovaną ir dalytis ja su kitais – suteikdama jiems viltį ir perduodama meilę, siunčiamą jų išėjusių artimųjų.
Knyga be galo įdomi ir įtraukianti, joje nemažai mistikos ir paslapčių, kurių šydą autorė mėgina šiek tiek praskleisti. Ir, nors sykiais skaitydami tikriausiai nustebsite, dvejosite, sutriksite, visgi negalima paneigti, jog tarp mūsų išties esama žmonių, kurie, rodos, turi daugiau, plačiau, giliau reginčias akis, kurių rankos prisilietimas išties ne tik ramina, guodžia, bet ir... gydo jūsų sužeistą sielą ar nualintą kūną... Galų gale, kas gali paneigti, kad stebuklų išties nutinka?..

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti