Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Naujai atrasta nuostabioji Kinija

Naujai atrasta nuostabioji Kinija

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 216
  • ISBN 9786099608808

Knygos „Naujai atrasta nuostabioji Kinija“ aprašymas

otoalbume „Naujai atrasta nuostabioji Kinija" sudėliotos fotografijos iš aštuonių fotografo – kelionių i Kiniją, kurių metu jam teko apsilankyti įvairiose šios milžiniškos šalies vietose. 2013 metų gale Vytautas Daraškevičius kartu su kinų fotografu Song Džendziun, padedant Kinijos ambasadai Vilniuje, išleido fotoalbumą „Netrastoji Kinija". Kadangi didelė dalis turimos medžiagos apie šalį jame liko nepanaudota, o V. Daraškevičiui po to teko apsilanyti Kinijoje dar porą kartų, kilo mintis paruošti dar vieną fotoalbumą apie šią šalį. Kinjos ambasada ir vėl palaikė šitą idėją. Prisidėti prie naujo albumo V.Daraškevičius pakvietė dar trejetą kolegų fotografų, paskutiniu metu buvojusių Kinijoje: Vėtrę Antanavičiūtę, Saulių Paukštį ir Valdą Šereiką.

Autorių objektyvai dažnokai nukrypdavo ne tiek į paradinius, kiek į egzotiškus, neįprastus europiečio akiai dalykus. Visgi, tiek fotografuojant, tiek ir iš gausios medžiagos atrenkant nuotraukas šiam albumui, buvo stengtasi kuo objektyviau atvaizduoti skirtingus šios labai įvairios šalies aspektus. Jame galima rasti ir egzotiškus Kinijos gamtos vaizdus, ir moderniąją daugiamiljoninių didmiesčių architektūrą, ir senąjį šalies paveldą, ir charakteringų tipažų portretus, ir žmonių buities scenas.Albumo medžiaga apima dvidešimt septynias šalie vietoves septyniolikoje provincijų. Prie nuotraukų pridėti trumpi aprašymai lietuvių ir anglų kalbomis

Albumas gali būti įdomus visiems besidomintiems Kinija - tiek jau pabuvojusiems šioje šalyje, tiek besirengiantiems ją aplankyti.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti