Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą

Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą

Internetu:
10,16€
Knygyne:
11,95€

Apie

Haruki Murakami – japonų rašytojas ir vertėjas. Jo grožiniai ir negrožiniai kūriniai pelnė kritikų pripa...
Leidykla: Baltos lankos

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955235842

Knygos „Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą “ aprašymas

Haruki Murakami – japonų rašytojas ir vertėjas. Jo grožiniai ir negrožiniai kūriniai pelnė kritikų pripažinimą ir jis gavo šeštą Kafkos prizą už savo romaną Kafka pakrantėje. Jis laikomas svarbia asmenybe postmodernistinėje literatūroje, o laikraštis The Guardian Murakami pavadino vienu iš „pasaulio didžiausių gyvų rašytojų“. 
 
Sulaukęs 30-ies Haruki Murakami pardavė savo džiazo klubą Tokijo centre ir nusprendė tapti rašytoju. Dauguma pažįstamų tik kraipė galvas. Atsidėjęs rašymui Murakami susidūrė su rimta problema – kaip palaikyti gerą fizinę ir dvasinę formą? Sukūręs romaną „Avies medžioklė“ jis pradėjo rimtai bėgioti. Pamažu nubėgami atstumai vis ilgėjo – taip rašytojo gyvenime atsirado maratonas. 
 
Kodėl vienas garsiausių pasaulio rašytojų Haruki Murakami (gim. 1949) bėgioja ir ką galvoja bėgiodamas? Kaip, jo nuomone, susijęs rašymas ir maratonas? Kiek valios pastangų ir užsispyrimo reikia maratonininkui ir iš kūrybos gyvenančiam autoriui? 
 
Knyga visiems, ieškantiems fizinės stiprybės ir dvasinės ramybės.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai