Voras – žaislų meistras

Voras – žaislų meistras

Internetu:
3,10€
Knygyne:
3,65€

Apie

TEKSTO SKAITYMO, SUVOKIMO UŽDUOTYS IR SPALVINIMO KNYGELĖ PRADĖJUSIEMS SKAITYTIKnygutė „Voras – žaislų meistras“ skirta priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams asmeniniam naudojimui. Ją, kaip pagalbinę priemon...
Leidykla: Lucilijus

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 20
  • ISBN 9789955324898

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Voras – žaislų meistras“ aprašymas

Voras – žaislų meistras

TEKSTO SKAITYMO, SUVOKIMO UŽDUOTYS IR SPALVINIMO KNYGELĖ PRADĖJUSIEMS SKAITYTI


Knygutė „Voras – žaislų meistras“ skirta priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams asmeniniam naudojimui. Ją, kaip pagalbinę priemonę, gali naudoti priešmokyklinio ugdymo specialistai ir tėveliai, kurie nori padėti vaikui lavinti skaitymo įgūdžius. Kiekviename puslapyje yra pateiktos užduotys su klausimais ir atsakymais. Vaikai turi atidžiai perskaityti tekstą, įsiminti jų turinį, paskui atrasti ir apibraukti teisingus atsakymus. Jie galės ne tik skaityti, bet ir nuspalvinti paveikslėlius. Leidinys „Voras – žaislų meistras“ padės tobulinti vaikų skaitymo, teksto analizės ir suvokimo bei rašymo įgūdžius. Pateiktus tekstus galima naudoti kaip teksto nurašymo medžiagą.


20 puslapių, minkštas viršelis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai