Paprastos Akcijos ir Nepaprasti Pelnai

Paprastos Akcijos ir Nepaprasti Pelnai

Internetu:
13,56€
Knygyne:
15,95€

Apie

Knygoje pateikiama ypač sėkmingo investuotojo ir investicijų valdytojo investavimo strategija. Ši knyga autoriui Philipui A. Fisheriui pelnė milžinišką investuotojų ir verslininkų pagarbą. Iki pat mirties 2004 m. jis...

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 312
  • Leidykla Leidybos sutdija
  • ISBN 978609801346

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Paprastos Akcijos ir Nepaprasti Pelnai“ aprašymas

Paprastos Akcijos ir Nepaprasti Pelnai

Knygoje pateikiama ypač sėkmingo investuotojo ir investicijų valdytojo investavimo strategija. Ši knyga autoriui Philipui A. Fisheriui pelnė milžinišką investuotojų ir verslininkų pagarbą. Iki pat mirties 2004 m. jis buvo laikomas įmonių vertinimo genijumi, investavimo į augimo akcijas strategijos pradininku ir žymiausiu investuotoju.

Knygoje autorius detaliai paaiškina savo metodą kaip jis pats vertina įmonių akcijas ir renkasi kur investuoti. Pateikia penkiolika kriterijų, pagal kuriuos siūlo vertinti įmones, kur ir kaip ieškoti informacijos, nurodo kada jo manymu reikia pirkti akcijas, kada parduoti, kiek skaidyti portfelį, kaip vertinti analitikų rekomendacijas, ekonomines prognozes ir ko investuotojams nederėtų daryti.

Šiame lietuviškame knygos leidime vienoje knygoje rasite tris autoriaus parašytas knygas: „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“ (1958), „Konservatyvūs investuotojai miega ramiai“ (1975) ir „Investavimo strategijos (filosofijos) formavimas“ (1980)

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai