Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Leidyklos "Alma Littera" knygų vaikams išpardavimas!

Išdėstymas:
elakcija -30%

Kevin Brooks

Internetu:
7,87€
Knygyne:
11,25€
Sutaupote:
3,38€

Jaunimui nuo 14 m. Šešiolikmetis Lainas gyvena gatvėje. Vieną dieną jis pagrobiamas ir įkalinamas požeminiame bunkeryje. Iš pradžių vaikinas pamano, kad buvo pagrobtas dėl išpirkos, – jis turi turtingą ir garsų tėvą. Tačiau ši istorija visai kitokia... Ji šokiruos, sujaudins ir sukrės. Tai žvilgsnis į tamsiausias ir šviesiausias žmonijos puses..

elakcija -30%

Mikki Daughtry, Rachael Lippincott

Internetu:
11,86€
Knygyne:
16,95€
Sutaupote:
5,09€

Jaunimui nuo 14 m.Norėtųsi, kad visos tragedijos baigtųsi kaip pasakos, bet ar tikrai visi nusipelnome antros progos ir laimingos pabaigos? Ar galime sutikti naują meilę, kai prarandame viską? Ši sukrečianti meilės istorija stebina emocijų pliūpsniais – kiekvieną akimirką turi būti pasiruošęs, kad širdis ims virpėti iš netikėtumo, sielvarto ar džia..

elakcija -30%

Selemonas Paltanavičius

Internetu:
13,47€
Knygyne:
19,25€
Sutaupote:
5,78€

Vaikams nuo 7 m. ir visai šeimai„Apie paukščius rašau ne šiaip sau – juos labiausiai myliu, jie man gražiausia gyvosios gamtos dalis“, – tokiais žodžiais knygą pradeda gamtininkas Selemonas Paltanavičius, kurio šilti pasakojimai apie gamtą visada įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.Ši knyga – nepaprasta kelionė po Lietuvos vandenis, mišku..

elakcija -30%

Holly Webb

Internetu:
3,95€
Knygyne:
5,65€
Sutaupote:
1,70€

Sofija jau seniai nori auginti katę, bet jos tėvai vis nesutinka. Kartą per kaimynų tvorą į kiemą įtykina Margutė ir mergaitė kaipmat pamilsta šią margo kailio katytę.Kaimynams nusprendus išsikraustyti, Sofijai plyšta širdis – ji nebegalės žaisti suMargute! Staiga mergaitė pastebi katytę kieme ir negali patikėti savo akimis – negi ji paspruko iš sa..

elakcija -30%

Jessie Sima

Internetu:
6,02€
Knygyne:
8,60€
Sutaupote:
2,58€

Vaikams nuo 4 m. Ryškus ir išskirtinis pagrindinis veikėjas tikrai sužavės vaikus ir įtrauks į šią žaismingą, labai aktualią istoriją. Knyga vaikams suprantamu būdu kalba apie tapatybę, buvimą kitokiu, tikrą draugystę ir tai, kad savo vietą pasaulyje galime pasirinkti patys. Ir nebūtinai tik vieną! Tai Kelpas. Jis nekreipia dėmesio, kad š..

elakcija -30%

Jurga Baltrukonytė

Internetu:
7,21€
Knygyne:
10,30€
Sutaupote:
3,09€

Vaikams nuo 5 m.Trumpos istorijos apie Paulos kasdienybę visai nekasdieniškos – jos kupinos stebuklų ir juokingų nuotykių. O kaipgi galėtų būti kitaip? Juk Paula – išradinga mergaitė. Pasitelkusi savo beribę fantaziją ji susidraugauja su Dinozauru Mėsėdžiu, močiutę paverčia Kardadančiu Rykliu, pati tampa princese arba... liūtu! Bet ar fantazija pad..

elakcija -30%

Aldona Vaičiulienė

Internetu:
4,06€
Knygyne:
5,80€
Sutaupote:
1,74€

„Ikimokyklinuko ABC“ – užduočių knygelė 5–6 metų vaikams, skirta lavinti ranką prieš mokantis rašyti ir atlikti nesudėtingus matematinius užduotis: palyginti dydžius, atpažinti figūras, mokytis skaičių. Knygoje – net 80 puslapių įdomių užduočių, kurios ugdys skaičiavimo ir rašymo įgūdžius. Žaismingos užduotys paskatins vaikus tyrinėti, lavins ..

elakcija -30%

Stephenie Meyer

Internetu:
19,00€
Knygyne:
27,15€
Sutaupote:
8,15€

Jaunimui nuo 14 m. Bestselerių autorė Stephenie Meyer triumfuodama grįžta į „Saulėlydžio“ pasaulį su šia itin laukta knyga, visą pasaulį pakerėjusia Belos ir Edvardo meilės istorija.„Saulėlydyje“ susitikus Edvardui Kalenui ir Belai Svan užsimezgė nemirtinga meilės istorija, prikausčiusi viso pasaulio dėmesį. Bet iki šiol jos gerbėjams įvykius ..

elakcija -30%

V?ctor Escandell

Internetu:
5,39€
Knygyne:
7,70€
Sutaupote:
2,31€

Vaikams nuo 8 m. ir visai šeimaiSveiki atvykę į detektyvų klubą! Čia rasite 25 įdomius istorinius galvosūkius, kurių sprendimas slypi detalėse, o netikėti posūkiai – tikras išbandymas skaitytojų nuovokumui. Trumpos, paslaptingos istorijos nutinka įvairiose epochose ir civilizacijose: senovėje, viduramžiais, Renesanso laikais, per Prancūzijos revoli..

elakcija -30%

Josefa Araos, June Garcia Ardiles

Internetu:
5,21€
Knygyne:
7,45€
Sutaupote:
2,24€

7–10 m. vaikamsLaimėti – malonu, bet ar tikslas pateisina visas priemones? Šilta, šmaikšti ir pamokanti istorija tikrai privers susimąstyti.Įsidėmėkite: klasės seniūnė gali būti tik viena, ir jos vardas – Lulu!Lulu labai norėtų kiekvieną dieną valgyti milžiniškas ledų porcijas ir kad pertraukos tarp pamokų, it mostelėjus burtų lazdele, būtų ilgesnė..

elakcija -30%

Aaron Blabey

Internetu:
5,14€
Knygyne:
7,35€
Sutaupote:
2,21€

Tai ZOMBIŲ KAČIUKŲ sukelta PASAULIO PABAIGA!Ar turėtumėte išsigąsti? Pravirkti? Mirti iš baimės? NE! Jums tereikia atsilošti ir stebėti, kaip KAILIO KUOKŠTAI LAKSTYS į šalis, kai BLOGIAUSI PASAULYJE GERI VAIKINAI susirems su KNIAUKIANČIOMIS IŠPROTĖJUSIO MARMELADO PABAISOMIS! ŠTAI IR 4 BLOGIUKŲ DALIS!..

elakcija -30%

Ben Clanton

Internetu:
5,39€
Knygyne:
7,70€
Sutaupote:
2,31€

AR MĖGSTI VAFLIUS? JIE TIESIOG FANTASTIŠKI, KAIP IR ŠI KNYGA!TIK AŠ NEPILČIAU SIRUPO. BŪTŲ SUNKU SKAITYTI.KNYGELĖJE PILNA VISOKIŲ SMAGIŲ DALYKŲ, TOKIŲ KAIP JŪRŲ BEŽDŽIONĖLĖ, ROBOTAS IR... ŽINOMA, VAFLIAI.NIAM! VAFLIAI!BENAS CLANTONAS LAISVALAIKIU BŪNA JŪRAŽMOGIU, O VISĄ DARBO DIENĄ – RAŠYTOJU IR ILIUSTRATORIUMI. JIS DIEVINA KURTI ISTORIJAS, TOKIAS ..

elakcija -30%

Lisa-Marie Dickreiter, Andreas Götz

Internetu:
5,39€
Knygyne:
7,70€
Sutaupote:
2,31€

Ak, kiek daug juokingų nuotykių gali nutikti, jei susivėlinsi vos kelias minutes! Paskubėk, tavęs laukia pašėlęs rytas su pirmoku Berčiu!Gelbėkit! Ir kodėl būtent pirmą Berčio dieną mokykloje visa šeima pramiega?! Tėtis spaudžia greičio pedalą ir lekia į mokyklą – kol sustabdo policija. Tada Bertis ir jo broliai vieni skuodžia į mokyklą. Bet pakeli..

elakcija -30%

Aaron Blabey

Internetu:
5,04€
Knygyne:
7,20€
Sutaupote:
2,16€

6–9 metų vaikamsAr dar turi jėgų juoktis ir kvatotis iš pačių blogiausių blogiukų nuotykių? Tavo rankose dar viena pašėlusiai nuotabi linksmiausios ir šauniausios knygos apie „Blogiukus“ dalis, kurioje BLOGIUKŲ LAUKIA LABAI LABAI LABAI BLOGA DIENA!Ponas Vilkas ir jo blogi blogi bičiuliai prasidėjo su ne ta JŪRŲ KIAULYTEIr mažas bjaurus piktadarys M..

elakcija -30%

Maria Parr

Internetu:
7,98€
Knygyne:
11,40€
Sutaupote:
3,42€

Tonja Glimerdal yra vienintelis vaikas visame Glimerdalene ir smarkiausia mergaitė, kokios slėnis jau seniai nematęs. Todėl visi ją ir vadina Mažuoju griaustiniu. Geriausias Tonjos draugas – kaprizingas 74 metų smuikininkas Gunvaldas, ir jiedu pažįsta vienas kitą kaip nuluptus. Bet ar tikrai?Vieną dieną Gunvaldui atsidūrus ligoninėje, slėnyje ..

elakcija -30%

Renata Šerelytė

Internetu:
6,02€
Knygyne:
8,60€
Sutaupote:
2,58€

5–8 metų vaikamsKad ir kas nutiktų margame Paukščių Miestelyje, Purpurinė Antis į viską žiūri praktiškai, o Pelėdžius – filosofiškai. Todėl jiems niekas nebaisu – netgi Ašarų Tvanas, kurį sukėlė Burtininkas, pametęs stebuklingą Triušį.Rašytoja Renata Šerelytė kviečia įsijausti į magišką miestelio tikrovę, kurią išraiškingai iliustravo dailininkė Ra..

elakcija -30%

Julie Sykes

Internetu:
5,42€
Knygyne:
7,75€
Sutaupote:
2,33€

Rožė, pradėjusi mokytis Vienaragių akademijoje, jaučiasi lyg devintame danguje. Ji laukia, kada su savo nuostabia vienarage Kristale galės leistis į tikrą nuotykį!Sugedus stebuklingam žemėlapiui, Rožė neabejoja, kad pagelbės slapta kelionė į Spindintį urvą. Tačiau ji turi išmokti veikti drauge su Kristale ir kitomis mergaitėmis...

elakcija -30%

Šarūnė Baltrušaitienė

Internetu:
6,93€
Knygyne:
9,90€
Sutaupote:
2,97€

3–6 metų vaikamsŠilta ir pamokanti paveikslėlių knygelė apie nesėkmės baimę, netobulai gražų mūsų pasaulį ir kūrybos teikiamą džiaugsmą. Margarita mėgsta piešti ir trokšta, kad jos nupiešti gyvūnėliai būtų kaip tikri. Deja, zebro kojos per ilgos, žuvis – kampuota, o dramblio ausys velkasi žeme. Kad ir kaip stengiasi mergaitė, tobulai nupiešti ..

elakcija -30%

Jo Simmons

Internetu:
7,14€
Knygyne:
10,20€
Sutaupote:
3,06€

8–12 m. vaikams „Ir kas gi galėtų nepavykti?“ – magiška frazė. Jeigu ją aptiksi, žinok, tavęs laukia patrakę nuotykiai, o nuo juokų gali net suskausti pilvą. Ši knyga kaip tik tokia – pašėlusiai smagi!Kaip gali mieli, normalūs tėvai atšaukti savo sūnaus gimtadienį?Tomas laukia nesulaukia savo vienuolikto gimtadienio. Jis bus nepamirštamas! Tač..

elakcija -30%

Nėra autoriaus

Internetu:
8,78€
Knygyne:
12,55€
Sutaupote:
3,77€

Susipažinkite su draugišku lietaus lašeliu, švelniu meškiuku, mažu giliuku ir spindinčia snaigute.Skaitykite istorijas ir sužinokite, kaip keičiasi gamta bėgant metams...

elakcija -30%

Edita Kazakevičienė

Internetu:
5,95€
Knygyne:
8,50€
Sutaupote:
2,55€

3–5 m. vaikamsEiliuota edukacinė knygelė kviečia mažylius šuoliuojant smagiu ritmu pažinti šešis pagrindinius jausmus: pavydą, liūdesį, džiaugsmą, baimę, pyktį, meilę. Visus juos jausti natūralu, tačiau juk kartais tampa taip sunku!.. Todėl knygelėje aiškiai ir žaismingai pateikiami patarimai mažiesiems, ką su tais jausmais daryti: kaip įveikti liū..

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 179 (viso puslapių - 9)