Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Niekada nepasiduok

Niekada nepasiduok

Internetu:
6,23€
Sena kaina:
8,90€
Sutaupote:
2,67€

Apie

Pasak perkamiausių knygų ir „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai“ autoriaus ir motyvacijos meistro Johno Masono, ta akimirka, kai dauguma žmonių pasiduoda, yra jų didingiausios progos akimirka. Autorius ...
Leidykla: Luceo
Autorius Jhon Mason

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Luceo
  • ISBN 9786098247152

Knygos „Niekada nepasiduok“ aprašymas

Pasak perkamiausių knygų ir „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai“ autoriaus ir motyvacijos meistro Johno Masono, ta akimirka, kai dauguma žmonių pasiduoda, yra jų didingiausios progos akimirka. 

Autorius – organizacijų „Insight International“ bei „Insight Publishing Group“ įkūrėjas ir prezidentas. Šių organizacijų tikslas – padėti žmonėms išpildyti svajones ir rasti savo pašaukimą.

Šioje įkvepiančioje knygoje Masonas pateikia 52 įžvalgas, kaip niekada neišsižadėti savo svajonių. Jis atskleidžia paslaptis - kaip judėti į priekį pasiekus ribą, kai norisi viską mesti, kaip išvengti nereikalingų rūpesčių ir kaip neprarasti jėgų susidūrus su nesėkmėmis. Kad ir kokia būtų jūsų svajonė – akcijų portfelio, šeimos, verslo ar santykių kūrimas, – jūs rasite jėgų ir motyvacijos eiti tolyn, įveikti kliūtis ir pelnyti atlygį.

„Nepasiduok: viskas, ko trokšti, yra kitapus to.“


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai