elakcija -80%
Mažoji Lietuva

Mažoji Lietuva

Internetu:
9,80€
Sena kaina:
49,00€
Sutaupote:
39,20€

Apie

„Mažoji Lietuva: Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly“ – penktasis ir paskutinis fotografo Algimanto Aleksandravičiaus serijos, skirtos Lietuvos regionams, jų istorijai, kultūrai ir žmonėms įamžinti, alb...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502517

Knygos „Mažoji Lietuva “ aprašymas

Mažoji Lietuva

„Mažoji Lietuva: Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly“ – penktasis ir paskutinis fotografo Algimanto Aleksandravičiaus serijos, skirtos Lietuvos regionams, jų istorijai, kultūrai ir žmonėms įamžinti, albumas.

Į Dangų aitvaru manas mintis ir norus pakėlė Vėlingis ir kiti prie Baltijos ir Marių pūtę vėjai. Jie siautėjo, alasyjo ir man kuždėjo – apie užpustytą laiką, žodį smėly, apie čia gyvenusius: Simonaitytę, Vydūną, Jankų, Rėzą ir žvejų išdžiaustytus tinklus – didžiausius savo norus. Ties Rusne pasiklysta upių krantai – išplaukę pavasariai skandina gyvenimą. Balta marių puta nuvilnija mintys link Jonušo, Knapkio statytų laivų. Kurėnais atplaukia vasaros ir apkabina, priartina tolius. Ilgesingas rytas laiko burėse. Jaukus suolelis kopose ir pėdos smėly susibėgusios dar mena šilumą... Nerimstanti siela-pretenzija skandina atodūsį vasaros šiltą. Paslaptys nugrimzta šešėliuose. Vėtrungės – vėjų ir sapnų gaudyklės. Paukščiai – lyg neištarti žodžiai – pasiruošę tylą sujaukti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai