Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo

Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo

10,33€
Knygyne:
15,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 468
  • Leidykla Garnelis
  • ISBN 9789955883531

Knygos „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo “ aprašymas

Tai garsios švedų rašytojos Astridos Lindgren kūrinys, kuris jau daugiau nei 50 metų žavi milijonus vaikų iš viso pasaulio. 

„Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo” – tai trys pasakojimai apie berniuką Mažylį ir jo geriausią draugą Karlsoną, kuris gyvena ant stogo, geba skraidyti ir nuolat įsivelia į įvairiausius nuotykius. Mažylis – mėlynakis berniukas, gyvenantis įprasta gyvenimą, tačiau sutikęs Karlsoną jis pasineria į neįtikėtiną, nutrūktgalvišką pasaulį.

Karlsonas yra labai žemo ūgio, apkūnus ir pernelyg savimi pasitikintis vyrukas, gyvenantis mažame namelyje, pasislėpusiame už kamino ant labai paprasto daugiabučio namo labai paprastoje gatvėje Stokholme. Kai Karlsonas paspaudžia ant pilvo esantį mygtuką, šis įjungia mažą išmanų varikliuką su propeleriu ant nugaros ir leidžia jam skraidyti. Karlsonas yra visiška Mažylio priešingybė: jis pasitiki savimi, krečia išdaigas, yra drąsus. Tai padeda Mažyliui pasikeisti ir įveikti tam tikrus kompleksus bei būti drąsesniam. 

Šis kūrinys Astridai Lindgren pelnė pasaulinę šlovę ir buvo išverstas daugiau nei į 40 kalbų. Susižavėjusiusius šiuo personažu, kviečiame geriau pažinti kitus A. Lindgren istorijų veikėjus „Pepę Ilgakojinę", „Padaužų kiemo vaikus", „Emilį iš Lionebergos". 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti