Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mano giminaitė Reičel

Mano giminaitė Reičel

Internetu:
15,73€
Knygyne:
18,50€

Apie

Ankstyvoje vaikystėje našlaičiu tapusį Filipą Ešlį užaugina jo geraširdis pusbrolis Ambrozas. Užkietėjęs viengungis auklėja Filipą kaip savo vienintelį paveldėtoją, kuriam atiteks jo didžiulis dvaras. Bet vieną dieną saugus Fi...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • Leidykla Svajonių knygos
  • ISBN 9786090305706

Knygos „Mano giminaitė Reičel“ aprašymas

Ankstyvoje vaikystėje našlaičiu tapusį Filipą Ešlį užaugina jo geraširdis pusbrolis Ambrozas. Užkietėjęs viengungis auklėja Filipą kaip savo vienintelį paveldėtoją, kuriam atiteks jo didžiulis dvaras. Bet vieną dieną saugus Filipo pasaulis sugriūva. Ambrozas iškeliauja į Florenciją, įsimyli ir veda, o netrukus miršta įtartinomis aplinkybėmis.

Prabėgus keliems mėnesiams našlė, Filipo tolima giminaitė Reičelė, atvyksta į Angliją. Pats to nenorėdamas Filipas pameta galvą dėl dailios ir paslaptingos moters, kurią dar visai neseniai niekino kaltindamas dėl pusbrolio Ambrozo mirties. Bet ar ji iš tikrųjų kalta?

„Toks pat mįslingas ir pavergiantis kaip ir kitas puikus Daphne du Maurier romanas „Rebeka“... Tikras įtampos šedevras.“

Guardian

„Nuo pat pirmojo puslapio skaitytojai sugrąžinami į permainingą, baugią „Rebekos“ atmosferą.“

New York Times Book Review

„Velniškai gudriai suregztas romanas, kurio pabaiga ir toliau audrina skaitytojų vaizduotę.“

Justine Picardie, Daily Telegraph

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai