akcija -40%
Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai

Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai

8,82€ 14,70€
Sutaupote:
5,88€

Apie

(Ne)žemiškos žvaigždės. Ne šiaip sau yra sakoma: „Kaip danguje, taip ir žemėje.“ Šį kartą – daina apie žemiškąsias žvaigždes, nors jos, žvaigždėmis pavadintos, dažnai kratosi to vardo, es...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 344
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013894

Knygos „Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai“ aprašymas

Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai

(Ne)žemiškos žvaigždės.
Ne šiaip sau yra sakoma: „Kaip danguje, taip ir žemėje.“
Šį kartą – daina apie žemiškąsias žvaigždes, nors jos, žvaigždėmis pavadintos, dažnai kratosi to vardo, esą jis pernelyg dažnai priskiriamas vienadieniams, trumpalaikiams blyksniukams.
Mano pasirinkti herojai – matomi, ryškūs, talentingi, man įdomu į juos žiūrėti, jų klausytis. Juos atpažįsta, myli, gerbia, nekenčia, apkalba... Jie be galo skirtingi ir tuo dar labiau įdomūs.
 
Kadaise nuvykusi į Los Andželą, pirmiausia puoliau ieškoti Žvaigždžių alėjos, tiksliau, ten įspausto mano mylimiausios aktorės Meryl Streep delniuko. Radau. Atsargiai pridėjau savo ranką – ojei, koks mažytis tas jos delniukas... Ir tokia palaima užliejo, lyg būčiau akis į akį susitikusi su savo mylima aktore ir su ja pasilabinusi.
Taip kilo idėja ir šioje knygoje – tarsi Žvaigždžių alėjoje – palikti kalbintų herojų rankų atspaudus, kad galėtume visi pasilabinti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai