Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Skamba skamba kankliai.Festivalio akimirkos

Skamba skamba kankliai.Festivalio akimirkos

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9789955930846

Knygos „Skamba skamba kankliai.Festivalio akimirkos“ aprašymas

Tradicinis folkloro festivalis „SKAMBA SKAMBA KANKLIAI" – seniausias muzikinis festivalis tiek Vilniuje, tiek ir Lietuvoje. Jau keletą dešimtmečių jis kasmet paskutinę gegužės savaitę išjudina Vilniaus senamiestį. Lietuvos Fotomenininkų Sąjungos narys Vytautas Daraškevičius, fotografavo šį festivalį nuo 1976 metų, o kartu ir dalyvavo jame kaip folklorinio ansamblio SADAUJA narys. Tad jo fotografijos festivalio momentai fiksuoti lyg ir iš vidaus – ne stebėtojo, o dalyvio akimis.

Festivalyje per tuos kelias dešimt metų dalyvavo arti šimto Lietuvos ansamblių ir dešimtys kolektyvų iš įvairių užsienio šalių. Daugelis senųjų kaimo dainininkų, dalyvavusių pirmuosiuose festivaliuose, – mūsų folkloro versmė – išėjo anapilin. Per tą laiką pasikeitė kelios dalyvių kartos. Gerai, kad visa tai neliko užmarštyje - buvo užfiksuota ne viename tūkstantyje fotografo kadrų. Kai kurios iš tų fotografijų dalyvavo vietinėse ir tarptautinėse parodose, buvo apdovanotos, spausdinamos fotografiniuose leidiniuose.

Fotoalbumas „SKAMBA SKAMBA KANKLIAI. Festivalio akimirkos" apima medžiagą iš 1976–2016 metų periodo, padalintą į 7 laikotarpius po keletą metų. Senesnieji vaizdai, iki 2002 metų, pateikti nespalvoti, o vaizdai nuo 2003 metų spalvoti. Albume sudėti svarbiausių festivalio organizatorių, kai kurių kolektyvų vadovų ir dalyvių prisiminimai. Tekstai išversti ir į anglų kalbą.

Šis albumas galėtų būti įdomus fotografijos mylėtojams, folkloro entuziastams, ypač tų festivalių dalyviams ir jų artimiesiems.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai