Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Su meile Lietuva (anglų k.) 2003

Su meile Lietuva (anglų k.) 2003

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2003
  • Puslapiai 130
  • Leidykla Nacionalinė knyga
  • ISBN 9789955495154

Knygos „Su meile Lietuva (anglų k.) 2003 “ aprašymas

Šešiomis kalbomis išleista knyga "Su meile - Lietuva" skirta Lietuvos, kaip modernaus krašto, reprezentacijai. Joje pristatomas kultūrinis ir ekonominis šalies gyvenimas, miestai bei jų architektūros pažibos, gamtos grožis, iškiliausi šalies politikai ir menininkai.
"Su meile - Lietuva" - tai aukštos kokybės informatyvus leidinys, gausiai iliustruotas keturiasdešimties fotografų darbais. Tarp jų - garsių fotomenininkų pavardės: Algimantas Aleksandravičius, Romualdas Požerskis, Kęstutis Stoškus, Vilius Jasinevičius ir kiti.
,,Su meile - Lietuva" - puiki dovana Jūsų verslo partneriams ir kolegoms bei atlieka vieną iš šalies įvaizdžio formavimo funkcijų. Jūs galite rinktis iš šešių siūlomų kalbų: lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų bei lenkų.
Užsakant didesnį knygų kiekį, knygos gali būti išleistos su specialiu priešlapiu, kuriame galima pristatyti Jūsų kompaniją arba organizaciją (šiuo klausimu kreipkitės į knygos leidyklą UAB "Nacionalinė knyga").

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!