Witkacy. Plėšrūniškas protas

Witkacy. Plėšrūniškas protas

Internetu:
24,57€
Knygyne:
28,90€

Apie

Anotacija: Stanisław Ignacy Witkiewicz-Witkacy (1885–1939) – ypatinga lenkų modernizmo ir avangardo asmenybė, ryškus ir įvairiapusis menininkas: dailininkas, fotografas, dramaturgas, filosofas, rašytojas, meno teoretikas,...
Leidykla: Aukso žuvys

Informacija

  • Metai 2018
  • Leidykla Aukso žuvys
  • ISBN 978609812038

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Witkacy. Plėšrūniškas protas

Anotacija: Stanisław Ignacy Witkiewicz-Witkacy (1885–1939) – ypatinga lenkų modernizmo ir avangardo asmenybė, ryškus ir įvairiapusis menininkas: dailininkas, fotografas, dramaturgas, filosofas, rašytojas, meno teoretikas, žmogus, mąstęs, kūręs ir gyvenęs nešabloniškai. Witkacy buvo Zakopanės bohemos žvaigždė, tačiau taip pat ir nepaprastai darbštus kūrėjas, vengęs nuobodulio ir nuspėjamumo spąstų, skeptiškai vertinęs ateitį ir pasirinkęs joje nedalyvauti.

Knygoje pirmą kartą pristatoma šio lietuviškų šaknų turinčio menininko kūryba– literatūros kūriniai, tapyba, fotografija, kiti darbai – bei ją komentuojantys lenkų ir lietuvių tyrinėtojų tekstai.

Iš lenkų kalbos vertė: Irena Aleksaitė, Giedrius Gabrėnas, Edita Gudišauskaitė, Regina Tribocka, Kazys Uscila

Tekstų autoriai: Izabella Curyłło-Klag, Przemysław Pawlak, Marek Średniawa, Tomasz  ocheński, Maciej Dombrowski, Beata Zgodzińska, Janusz Degler, Henrikas Šabasevičius, Alwida Bajor

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai