Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -40%
Mėnulio kronikos. Sindė

Mėnulio kronikos. Sindė

Nauja kaina:
7,17€
Sena kaina:
11,95€
Sutaupote:
4,78€

Apie

Rašytojo, žurnalisto, legendinės TV laidos „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ autoriaus publicistikos knygų bendras tiražas jau senokai perkopė 100 000 egz. Šį kartą A. Čekuolis skaitytojams pristato devintą publicistikos knygą, kurioje kviečia pasida...
Leidykla: Alma littera
Autorius Marissa Meyer

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 328
  • ISBN 978609012656

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mėnulio kronikos. Sindė “ aprašymas

Mėnulio kronikos. Sindė

Rašytojo, žurnalisto, legendinės TV laidos „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ autoriaus publicistikos knygų bendras tiražas jau senokai perkopė 100 000 egz. Šį kartą A. Čekuolis skaitytojams pristato devintą publicistikos knygą, kurioje kviečia pasidairyti po salas – ir nežinomas, ir girdėtas, bet neabejotinai unikalias. Žinoma, neužmiršti ir svarbūs pasaulio įvykiai, ir naujos mados, ir meilės bei šeimos reikalai. Istorijos, kaip visada, intriguojančios ir praplečiančios akiratį. Tokios, kurias gali papasakoti Autorius, ir pats vertas žmogaus-salos vardo. Kitos A. Čekuolio knygos: „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ „Staigmenos ir kiti žinomi dalykai“ „Šešios progos numirti“ „Faktai ir šypsenos“ „Mūsų slaptieji ir Dramblys bute“ „Generolo Sena Karvė istorija“ „Iš ko šaiposi pasaulis“ „Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos“ Devintoje savo publicistikos knygoje Algimantas Čekuolis kviečia skaitytojus pasidairyti po salas – ir nežinomas, ir girdėtas, bet neabejotinai unikalias. Autorius, puikiai jaučiantis pasaulio pulsą, pasakoja apie įdomiausius įvykius, taip pat apie vyrų ir moterų santykius, mūsų atžalas, ilgaamžiškumą ir mirtį, naujas madas, pateikia įdomių faktų apie gyvūnus. Knyga intriguojanti, praplečianti akiratį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai