LITERATŪRA. Vad. VIII kl., 1 dalis

LITERATŪRA. Vad. VIII kl., 1 dalis

Internetu:
13,63€
Knygyne:
14,35€

Apie

LITERATŪRA 8 vadovėlis parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo programą. Vadovėlis yra skirtas vienai sudėtingiausių skaitytojų auditorijai ? pereinamojo amžiaus paaugliams. Atsižvelgiant į amžiaus tarpsnį...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006827

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „LITERATŪRA. Vad. VIII kl., 1 dalis“ aprašymas

LITERATŪRA. Vad. VIII kl., 1 dalis

LITERATŪRA 8 vadovėlis parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo programą. Vadovėlis yra skirtas vienai sudėtingiausių skaitytojų auditorijai ? pereinamojo amžiaus paaugliams. Atsižvelgiant į amžiaus tarpsnį, užduotys, diskusiniai klausimai, projektai leis pamokų metu sieti programinius lietuvių ir užsienio literatūros kūrinius su mokiniams įdomia veikla, pateikti šiuolaikiški kontekstai palengvins autorių kūrybos nagrinėjimą. Vadovėlį sudaro 2 dalys, 4 programinės temos. Pirmojoje dalyje nagrinėjamos dvi iš jų: Jausmų galia ir Gyvoji atmintis. Čia keliami ypač jautrūs paauglio savivokai programinių kūrinių nagrinėjimo klausimai: Kodėl žmogui (ne)būtinas kitas? Kuo meilė graži? Kodėl kartais bijome mylėti? Kodėl ne visi žmonės gali būti draugai? Kurdami šį vadovėlį, autoriai siekė ne tik aspektų, užduočių, keliamų klausimų patrauklumo šio amžiaus tarpsnio mokiniams, bet ir aiškios metodinės struktūros, nuoseklaus darbo su numatytomis kiekvienos pamokos šaltinių nagrinėjimo, namų bei įsivertinimo užduotimis, skyrių ir temą apibendrinančiais testais. Atsižvelgiama ir į dalyko programoje numatomą pasirenkamų kūrinių skaitymą. Tam vadovėlyje pateiktas ne tik privalomų, bet ir rekomenduojamų kūrinių sąrašas, pasiūloma strategijų teksto suvokimui, teksto kūrimui.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai