Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Raidelės porelės, garsiukai draugai

Raidelės porelės, garsiukai draugai

Internetu:
4,32€
Knygyne:
4,55€

Apie

Knygelė skirta logopedams, spec. pedagogams, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams, dirbantiems su 4-8 metų vaikais. Ši priemonė padės tikslinti garsų s-š, z-ž, t-d, k-g, l-r, c-č tarimą, sieti raidės grafinį vaizdą su pirmu...
Leidykla: Lucilijus

Informacija

  • Metai 2021
  • ISBN 9789955325208

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Raidelės porelės, garsiukai draugai“ aprašymas

Knygelė skirta logopedams, spec. pedagogams, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams, dirbantiems su 4-8 metų vaikais. Ši priemonė padės tikslinti garsų s-š, z-ž, t-d, k-g, l-r, c-č tarimą, sieti raidės grafinį vaizdą su pirmuoju garsu žodyje, nustatyti nurodyto garso vietą, skiemenų kiekį žodyje, formuoti garsinės analizės įgūdžius, lavinti foneminę klausą, smulkiąją motoriką, plėsti žodyną.

Knygelėje rasite raidžių S-Š, Z-Ž, T-D, K-G, L-R, C-Č poras (tuščias ir su piešinukais pagal pirmą žodžio garsą ir žodžio viduryje esantį garsą), karpomas raides ir žodžius.

Galima dirbti pagal įvairias užduotis, kurios aprašomos knygelėje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai