Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimai su paveikslėliais

Žaidimai su paveikslėliais

Internetu:
37,91€
Knygyne:
39,90€

Apie

Kalbos ugdymo priemonė ,,ŽAIDIMAI SU PAVEIKSLĖLIAIS`` skirta ankstyvojo amžiaus vaikams. Joje gausu įvairios kalbinės medžiagos, kuri padės vaikams greičiau tarti garsus, pirmuosius žodelius. Vaikai, padedami suaugusiųjų, iš paveikslėlių mokysis n...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786094756337

„Žaidimai su paveikslėliais“ aprašymas

Kalbos ugdymo priemonė ,,ŽAIDIMAI SU PAVEIKSLĖLIAIS`` skirta ankstyvojo amžiaus vaikams. Joje gausu įvairios kalbinės medžiagos, kuri padės vaikams greičiau tarti garsus, pirmuosius žodelius. Vaikai, padedami suaugusiųjų, iš paveikslėlių mokysis nustatyti ryšį tarp realių daiktų ir jų pavadinimų. Šis užduočių komplektas skirtas 2-4 metų amžiaus vaikams, o turintiems kalbos raidos sutrikimų, ir vyresniems vaikams. Paveikslėliai skirti skatinti aktyvią kalbą: mėgdžioti garsus, garsažodžius, žodžius, juos jungti į trumpas frazes ir sakinukus. Žaisdamas su paveikslėliais vaikas mokysis daiktų, veiksmų pavadinimų. Ugdysis vaikų tarimo, klausymo, regimojo suvokimo įgūdžiai. Knygutė skirta tėvams, logopedams, ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų pedagogams.

Knygutėje pateiktus trumpus eilėraštukus vaikas gali kartoti paskui suaugusįjį, vėliau sakyti ir pats. Tai turi teigiamos įtakos vaiko kalbos raidai, gebėjimui ateityje mokytis rašyti bei skaityti.

Kalbos ugdymo priemonė ,“ŽAIDIMAI SU PAVEIKSLĖLIAIS“ teigiamai įvertinta logopedų ir labai populiari dirbant su vaikais, kurių kalbos raida vėluoja. Priemonė taip pat įvertinta NŠA (nacionalinės švietimo agentūros) ir rekomenduojama naudoti ugdymo įstaigose.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai