Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 2 dalis

Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 2 dalis

Internetu:
3,33€
Knygyne:
3,50€
Apie
Mielas antroke!Atlikdamas užduotis II klasės „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ pirmosios dalies sąsiuvinyje, Tu mokeisi skaityti tekstus, rašyti žodžius ir sakinius. Mokeisi atsakyti į klausimus, atlikti teksto suvokimo, rašymo uždu...
Leidykla: Ugda
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786098051391

„Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 2 dalis“ aprašymas

Mielas antroke!

Atlikdamas užduotis II klasės „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ pirmosios dalies sąsiuvinyje, Tu mokeisi skaityti tekstus, rašyti žodžius ir sakinius. Mokeisi atsakyti į klausimus, atlikti teksto suvokimo, rašymo užduotis. Dabar Tavo rankose II klasės „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ sąsiuvinio antroji dalis.

Šis užduočių sąsiuvinis yra skirtas trims mėnesiams. Puslapių viršuje rasi dviem pamokoms keliamus uždavinius (ką pakartosi, ko išmoksi). Pirmosios pamokos puslapio kairiajame kampe rasi ženklą (eglutę, snaigę, pilį), kuris žymi mėnesį. Ženklų skaičius rodo, kurios savaitės užduotis atlieki. Per savaitę šešias pamokas atliksi mūsų parengtas užduotis, o septintąją pamoką galėsi pakartoti, ką mokeisi, arba įtvirtinti tai, kas sekėsi sunkiau. Kiekvieno mėnesio pabaigoje rasi testo užduotis, skirtas žinioms įsivertinti.

Šiuo ženklu užduočių sąsiuvinis kviečia Tave ir toliau draugauti su knyga. Tu skaitysi įvairius tekstus, eilėraščius, pasakas, laiškus. Mokysiesi atsakyti į klausimus, atlikti užduotis žodžiu ir raštu, surasti, kas tekste yra svarbu, sugalvoti teksto pavadinimą. Atlikdamas šiuo ženklu pažymėtas užduotis lavinsi skaitymo ir pasakojimo įgūdžius. Mokysiesi pasakoti pagal įvykių seką.

Šiuo ženklu pažymėtos užduotys kvies Tave pakartoti jau išmoktas rašybos ir skyrybos taisykles bei susipažinti su naujomis taisyklėmis. Šiame sąsiuvinyje ir toliau mokysiesi sudaryti ir parašyti taisyklingus sakinius, padėti tinkamus skyrybos ženklus jų pabaigose.

Atlikdamas šiuo ženklu pažymėtas užduotis pakartosi, kaip rašyti kvietimą ir skelbimą. Mokysiesi kurti aprašymą, laišką ir pokalbį.

Nežinomų žodžių paaiškinimus rasi žodyne. Žodžiai ir jų paaiškinimai žodyne surašyti abėcėlės tvarka.

Linkime, kad keliaudamas po žodžių, sakinių ir tekstų pasaulį suprastum, kaip svarbu mokėti taisyklingai skaityti ir rašyti gimtąja kalba.

Sėkmės Tau!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai