OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.

OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.

Internetu:
8,65€
Knygyne:
9,10€

Apie

Priešmokyklinio ugdymo priemonių komplektą OPA PA sudaro: · Pedagogo knyga su išsamiais veiklų aprašais, papildoma ir dalijamąja medžiaga · Grupės plakatų rinkinys (3 dalys, 32 plakatai, po vieną kiekvienai metų ...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 104
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006357

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.“ aprašymas

OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.

Priešmokyklinio ugdymo priemonių komplektą OPA PA sudaro: · Pedagogo knyga su išsamiais veiklų aprašais, papildoma ir dalijamąja medžiaga · Grupės plakatų rinkinys (3 dalys, 32 plakatai, po vieną kiekvienai metų savaitei) · Vaiko knyga (3 dalys) · Užduočių ir projektų bloknotas (3 dalys, su lengvai išplėšiamais lapais) · Interaktyviųjų užduočių komplektas · Garso įrašai · Grupės kalendorius (informacija tėvams apie vaikų veiklą grupėje kiekvieną savaitę) · NAUJIENA! Dalijamoji medžiaga (aukštesniųjų gebėjimų ugdymui, 3 dalys). Ugdomosios medžiagos pateikimo principai Integruota ugdomoji medžiaga suskirstyta į temas, jos atrinktos pagal gamtos kalendorinį principą. Daug laiko skiriama praktinei veiklai, bandymams ir eksperimentams. Vaikai pratinami savarankiškai dirbti su knyga (žiūrėdami į didelį grupės plakatą ar rėmeliu pažymėtą jo dalį, savo knygose randa tą pačią dalį, lygina, analizuoja, vardija panašumus ir skirtumus.) Vienas grupės plakatas skirtas vienai savaitei. Priešmokyklinukai supažindinami su raidėmis ir skaičiais. Mokymosi tempas nėra didelis. Raidės pateikiamos pagal tai, iš kelių elementų jos sudarytos, pvz.: vienas pagaliukas – I; du pagaliukai – T, V, L; trys pagaliukai – A, K, Y, Z, Ž, H, F, N; keturi pagaliukai – E, Ė, M ir tik po to raidės su pilveliais, lankeliais, raitytos. Siekiama, kad vaikai raides galėtų sudėti iš juostelių, pagaliukų, vaizduoti savo kūnais ir pan. Šiuo amžiaus tarpsniu ugdytiniai supažindinami tik su didžiosiomis raidėmis (be nosinių). Vienai raidei skiriama viena savaitė. Daug praktinių užduočių pateikiama užduočių sąsiuviniuose. Supažindinimas su skaičiais: rugsėjo mėnesį kartojami ir įtvirtinami skaičiai iki 5, po to supažindinama su skaičiais 7, 8, 9, 10 ir 0. Jiems skiriama po pusantros savaitės. Vaikai daug užduočių atlieka su daiktais, daiktų piešinėliais, mokosi lyginti, grupuoti, sudėti, atimti, atpažinti paprasčiausias plokštumines figūras, orientuotis erdvėje. Daug dėmesio skiriama konkrečioms instrukcijoms vykdyti (ypač derinant 2–3 nurodymus (daiktus pasidėkite suolo krašto viršuje) ar įvardijant darbų eigą). Užduotys, skirtos meninei ir sveikatos saugojimo kompetencijoms ugdyti (dailė, muzika, šokis, judesys, vaidyba), pateikiamos pedagogo knygoje. Pedagogas, atsižvelgdamas į savo grupės vaikų gebėjimus, turėtų atrinkti tinkamiausias ir kūrybiškai jas interpretuoti (kaip ir visą ugdomąją medžiagą). Darbui su šeima skirtas grupės kalendorius, kuriame nurodomi svarbiausi tos savaitės įvykiai grupėje, galimos užduotėlės namuose (kartu pavartyti knygutę, pasikalbėti nurodyta tema ir pan.). Ugdomoji medžiaga buvo išbandyta praktiškai ir tobulinta atsižvelgiant į gautus rezultatus!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai