Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

Internetu:
27,76€
Knygyne:
33,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 912
  • ISBN 9786090147603

Knygos „Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis“ aprašymas

XIX a. pradžioje gyvena du labai skirtingi magai, kurie pakeičia Anglijos istoriją. 1806 m., kai sausumoje ir jūroje siaučia Napoleono karai, dauguma žmonių mano, kad magija Anglijoje seniai mirusi. Tai tęsiasi, iki kol atsiskyrėlis ponas Norelis neatskleidžia savo galių ir per vieną naktį tampa įžymybe.

 

Netrukus pasirodo dar vienas praktikuojantis magas – jaunas, gražus ir drąsus Džonatanas Streindžas. Jis tampa Norelio mokiniu, ir jie suvienija jėgas kare prieš Prancūziją. Tačiau Streindžą vis labiau traukia laukinės, pavojingiausios magijos formos. Dėl to jo partnerystė su Noreliu tampa vis labiau įtempta ir kyla pavojus viskam, kas jam brangu.

 

„Džontanas Streindžas ir ponas Norelis“ yra debiutinis Susanna Clarke romanas. Magiška Anglijos istorijos vizija pelnė pripažinimą visame pasaulyje – parduota daugiau nei 4 mln. šios knygos egzempliorių. Kūrinys įvertintas Pasaulio maginės fantastikos ir „Hugo“ premijomis, romano motyvais sukurtas stalo žaidimas bei serialas.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!