Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Lietuva

Lietuva

Internetu:
11,43€
Knygyne:
13,45€

Apie

M. Römeris žinomas kaip pirmasis lietuvių tautinio atgimimo istorikas ir vertintojas, iki šiolei konceptualiai nepasenusios ir kantriai ilgai laukusios vertimo iš lenkų į lietuvių kalbą studijos &...

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9789955844044

Knygos „Lietuva“ aprašymas

M. Römeris žinomas kaip pirmasis lietuvių tautinio atgimimo istorikas ir vertintojas, iki šiolei konceptualiai nepasenusios ir kantriai ilgai laukusios vertimo iš lenkų į lietuvių kalbą studijos „Litwa. Studium o odrodzeniu narodu litewskiego“ („Lietuva. Studija apie lietuvių tautos atgimimą“) autorius. Iš esmės šio veikalo koncepcijos pagrindu, jos rėmuose ir šiuo metu tebevykdomi lietuvių tautinio sąjūdžio tyrimai. Litwa (Lietuva) tokiems tyrimams – tarsi elementorius. Galima išskirti bent kelis šio monografinio tyrimo lygius: politinė bei kultūrinė tautos istorija, tautinės bei pilietinės savimonės raidos istorija, sociologinis, netgi geopolitinis tyrimas.

Studija vertinga ne tik dėl kvalifikuoto lietuvių ir Lietuvos XIX a. – XX a. pradžios istorijos aptarimo. Joje siekiama nustatyti lietuvių tautos kultūrinę ir politinę brandą, brėžiami Lietuvos ateities modelio kontūrai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai