Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Mano sėkmės knyga

Mano sėkmės knyga

Internetu:
12,11€
Knygyne:
14,25€

Apie

Iliustruota ugdomoji knyga, skirta jaunam žmogui, ieškančiam savo unikalaus ir prasmingo kelio!Savęs ugdymosi ir savivokos knyga – tai lyg asmeninis koučingo instrumentas, padėsiantis suprasti savo norus, tikslus, turėti s...
Leidykla: Pajautos grupė

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 175
  • ISBN 9786099612911

Knygos „Mano sėkmės knyga“ aprašymas

Iliustruota ugdomoji knyga, skirta jaunam žmogui, ieškančiam savo unikalaus ir prasmingo kelio!


Savęs ugdymosi ir savivokos knyga – tai lyg asmeninis koučingo instrumentas, padėsiantis suprasti savo norus, tikslus, turėti savo įžvalgų ir loginių apmąstymų apie save, ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškai kurti savo gyvenime, rimtai pasikalbėti su savimi, pažinti save ir surasti galimybių siekti tikslų, veikiant svajonių komandoje su bendraminčiais.


„Įdomiausia knyga, kai ji apie tave! Kviečiu pradėti kelionę su šia knyga nuo savo “NORIU”! Ir pamatysi, kur kelias tave atves. Praėjus dvylikos etapų kelionę, tu jau žinosi, ką gali ir sugebi, ko reikia tau, kas jau įmanoma, mokysies savarankiškai priimti sprendimus, turėti savo tikslų, stebėti savo asmeninius pasiekimus ir vis augantį pasitikėjimą savimi. O, svarbiausia, knygos pabaigoje tu jau turėsi savo Sėkmės istoriją. Tiesiog reikės sau atsakyti į daugybę klausimų, užpildyti net 15 savo sėkmės žvaigždžių. Ar pasiruošę savo Sėkmės iššūkiui?


Kelionėje tave lydės penki personažai - tavo vidiniai patarėjai – VERŽLUSIS, MĄSTANTIS, STRATEGAS, SIEKIANTIS IR MEDITUOJANTIS!“

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai