akcija
Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją

Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją

1,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9785415025909

Knygos „Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją“ aprašymas

„Nacionalpopulizmo ideologija kilusi iš senos, giluminės, po mūsų demokratijos pamatais kunkuliuojančios srovės, kurios jėga kaupiasi ištisus dešimtmečius“ – teigia knygos autoriai. Rogeris Eatwellas – Anglijos Batho universiteto lyginamosios politikos profesorius emeritas, publikavęs daug mokslinių darbų fašizmo ir šiuolaikinio populizmo temomis ir Matthew J. Goodwinas – Kento universiteto politikos mokslų profesorius, knygų autorius, lektorius, konsultuojantis šimtus organizacijų politinio nepastovumo Vakaruose klausimais.

Knygoje skaitytojai įtraukiami į provokatyvias diskusijas apie ta, kokios yra nacionalpopulizmo tendencijos ir ką lemia politiniai judėjimai šiandienos perspektyvoje. Autoriai norėdami nušviesti nacionalpopulizmo kontekstą naudoja šių dienų svarbiausius pasaulio įvykius, pateikia išsamių pavyzdžių, atliktus tyrimus, diagramas, dalinasi savo, kaip akademikų, nuomone bei pateikia šių įvykių ateities vizijas. R. Eatwell ir M. Goodwin teigimu nacionalpopulizmas formuojasi „keturių didelių socialinių pokyčių, kurie rūpi milijonams Vakarų pasaulio žmonių, pagrindu.“ 

Žmonėms, kurie nesidomi politika, šis kūrinys vis tiek yra vertas dėmesio, nes padės susigaudyti kas vyksta šiandieniniame politikos pasaulyje, leis suprasti, kuo reikšmingi neišvengiami politikos pokyčiai, į kuriuos esame įtraukiami būdami visuomenės nariais. „Nacionalpopulizmas“ aktualus ir tiems, kurie dirba ar mokosi tokiose srityse kaip: politika, tarptautiniai santykiai, sociologija, finansų analitika. Knyga leis atsakyti į tris esminius klausimus: Kas lėmė nacionalpopulizmo bangą Vakaruose? Kas remia populistinius judėjimus ir kodėl? Kaip nacionalpopulizmas keis politiką ateityje?

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti