Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Paliktasis (VK2)

Paliktasis (VK2)

Internetu:
4,46€
Knygyne:
5,25€

Apie

Valemonto kilmingiejiKilmingieji sprunka!Tai buvo princo Alesandro Hugo Džordano ir Seidės Grėj karališkųjų vestuvių diena. Visi Valemonto gyventojai atvyko į ceremoniją... išskyrus nuotaką!Persekiojam...
Autorius Ally Blake

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090306796

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Paliktasis (VK2)“ aprašymas

Valemonto kilmingieji

Kilmingieji sprunka!


Tai buvo princo Alesandro Hugo Džordano ir Seidės Grėj karališkųjų vestuvių diena. Visi Valemonto gyventojai atvyko į ceremoniją... išskyrus nuotaką!

Persekiojama žiniasklaidos sukeltos audros, pasprukusi būsimoji princesė Seidė sulaukia pagalbos iš vestuvių svečio Vilo, o paliktas prie altoriaus princas Hugas išvyksta į Australiją, kurioje sutinka vilioklę Amberę.

Ar Vilas, Seidė ir Hugas ras savo laimę? Ir ar Valemonte pagaliau įvyks taip ilgai lauktos karališkosios vestuvės?

Paliktasis

Dviejų knygų serija Valemonto kilmingieji. Antra knyga


Vieną vasarą su princu…

Skandalingos pasekmės!


Šioje „Valemonto kilmingųjų“ serijos knygoje paliktas prie altoriaus princas Hugas spjauna į protokolą ir išskrenda į Australiją. Tolimoje šalyje princas randa paguodą nepaprastos merginos glėbyje. Amberė Hartli yra įžūli, kovinga, aštrialiežuvė – tikra princesių priešingybė. Hugas tikėjosi, kad sužinojusi apie jo karališką kilmę, panelė Hartli sureaguos ugningai, bet neįsivaizdavo, kad jo apgaulė taip smarkiai ją įskaudins. Bet ir Amberė turi pribloškiamą naujieną – ji laukiasi princo kūdikio!


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai