Paskutiniai užkeikimai. II knyga

Paskutiniai užkeikimai. II knyga

Internetu:
9,18€
Knygyne:
10,80€

Apie

Dabar einame laimėti. Jei žūsime, ką padarysi. Jei laimėsime, šitas miestas bus gerų žmonių miestas, o už gerų žmonių miestą verta ir žūti.   Negailestingieji orkai, pavergę visą nykštukų giminę ir n...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094414640

Knygos „Paskutiniai užkeikimai. II knyga “ aprašymas

Paskutiniai užkeikimai. II knyga

Dabar einame laimėti. Jei žūsime, ką padarysi. Jei laimėsime, šitas miestas bus gerų žmonių miestas, o už gerų žmonių miestą verta ir žūti.

 

Negailestingieji orkai, pavergę visą nykštukų giminę ir nesiliaujantys puldinėti žmonių miestų, turi paslaptį. Tai paskutinis senojo pasaulio užkeikimas iš tų laikų, kai dar gyveno elfai, drakonai ir galingi burtininkai. Orkai žino, kad būtent šiame užkeikime slypi jų galybė. Tačiau kai kas mano, kad būtent šie senoviniai burtai, pavertę orkus beveik nenugalimais kariais, iš tiesų yra ne jų stiprybė, o prakeiksmas.

Vykstant nesibaigiančiam karui tarp žmonių ir kraugerių orkų, Daligaro miesto karalienės ir elfo sūnus Josas ima sapnuoti nykštukų karalių. Iš sapnų ima aiškėti, kad taip pildosi senovinė pranašystė. Visai nykštukų giminei, pavergtai orkų, reikia žmonių pagalbos. Laukia nepamirštami nuotykiai ir mūšiai.

„Paskutinių užkeikimų“ trilogijoje pratęsiami įvykiai, nutikę knygose „Paskutinis elfas“ ir „Paskutinis orkas“, bet tai jau visai kita istorija, kurią galima skaityti ir atskirai.

Italų rašytoją Silvaną De Mari (g. 1953 m.) pamėgo skaitytojai ir literatūros kritikai ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Jos maginės fantastikos knygos žavi ir vaikus, ir paauglius, ir suaugusiuosius.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai