Pinigų siela

Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Lynne Twist
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025015

Knygos „Pinigų siela “ aprašymas

Šios knygos pavadinimas – Pinigų siela, bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis knygos tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę. Lynne Twist – pasaulinė aktyvistė, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių.

„Pinigų siela“ – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą. „Pinigų siela“ siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o kartu ir savo gyvenimą.

Skaitytojai atras daugybę naudingų patarimų ne tik susijusių su finansais ir piniginiais reikalais, bet ir mūsų emocijomis, jausmais. Knyga leis pažvelgti į pinigų galią, suprasti jų keliamą naudą bei žalą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti