Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Pinigų siela

Pinigų siela

7,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius Lynne Twist
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025015

Knygos „Pinigų siela “ aprašymas

Šios knygos pavadinimas – Pinigų siela, bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis knygos tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę. Lynne Twist – pasaulinė aktyvistė, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių.

„Pinigų siela“ – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą. „Pinigų siela“ siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o kartu ir savo gyvenimą.

Skaitytojai atras daugybę naudingų patarimų ne tik susijusių su finansais ir piniginiais reikalais, bet ir mūsų emocijomis, jausmais. Knyga leis pažvelgti į pinigų galią, suprasti jų keliamą naudą bei žalą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti