akcija -40%
Ponas pingvinas ir prarastasis lobis

Ponas pingvinas ir prarastasis lobis

4,68€ 7,80€
Sutaupote:
3,12€

Apie

Ponas Pingvinas buvo pingvinas. Jei kildavo abejonių, užtekdavo į jį pasižiūrėti. Jis atrodė kaip pingvinas. Bet ponas Pingvinas turėjo vieną išskirtinę savybę – supranti, jis nebuvo TIK pingvinas. ...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Alex T. Smith

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 152
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441575

Knygos „Ponas pingvinas ir prarastasis lobis“ aprašymas

Ponas pingvinas ir prarastasis lobis

Ponas Pingvinas buvo pingvinas.

Jei kildavo abejonių, užtekdavo į jį pasižiūrėti.

Jis atrodė kaip pingvinas.

Bet ponas Pingvinas turėjo vieną išskirtinę savybę – supranti, jis nebuvo TIK pingvinas.

Jis buvo ir nuotykių ieškotojas!

Ponas Pingvinas kaip tik sėdi ir nuobodžiauja, kai suskamba skambutis. Pasirodo, Keistų daiktų muziejus baigia sugriūti ir jį išgelbėti galima tik suradus proproprosenelio lobį. Bet tam reikės lįsti į slaptus tunelius, keliauti po džiungles, kovoti su laukiniais žvėrimis ir net ne visada bus laiko sukrimsti sumuštinį su žuvų piršteliais...  Ar ponas Pingvinas norėtų padėti surasti lobį? Aišku, kad norėtų!

O ar tu norėtum leistis ieškoti lobio drauge?

Britų rašytojas ir iliustruotojas Alexas T. Smithas (g. 1985 m.), Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas kaip knygelių serijos apie šuniuką Klodą autorius, kuria istorijas apie kitą linksmą personažą – profesionalų nuotykių ieškotoją poną Pingviną, kuris labiau už nuotykius mėgsta tik sumuštinius su žuvų piršteliais. Šioje jaunesnio mokyklinio amžiaus skaitytojams skirtoje knygoje šaunusis ponas Pingvinas ieško dingusio lobio ir tramdo brangenybių vagis.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai