Ponia Kiuri ir svajonių galia

18,21€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
21,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090149508

Knygos „Ponia Kiuri ir svajonių galia“ aprašymas

Pristatome romanų seriją apie moteris, kurių asmenybės amžiams įkvėps ateinančias kartas. Šios moterys – užsidegusios ir maištingos menininkės, gabios verslininkės, genialių vyrų mūzos, o jų gyvenimai – tai istorijos apie meilę, siekius, troškimus, tragedijas ir tikrus įvykius, kurie pakeri labiau nei knygos. 

Reikia įsivaizduoti savo svajonių gyvenimą, o tada tą svajonę paversti tikrove, - Marija Sklodovska-Kiuri.

Būtų sudėtinga rasti asmenį, kuris nėra apie ją girdėjęs. Tai moteris, kurios pasiekimų sąrašas ypač stulbinantis: drauge su vyru ji atrado cheminį elementą radį, ji yra pirmoji moteris, įvertinta Nobelio premija, ir vienintelis žmogus, apdovanotas dviejomis Nobelio premijomis skirtingose srityse. Šis leidinys ne tik apie žymiosios mokslininkės Marijos Kiuri pasiekimus, bet ir apie jos gyvenimą – sudėtingą, kartais neteisingą, bet vis dėlto nuostabų. Mokslininkė, maištautoja, mylimoji – ši įspūdinga moteris užsibrėžė tikslą pakeisti pasaulį ir jį pasiekė.

Marija Sklodovska nuo vaikystės troško vieną dieną pabėgti mokytis iš rusų gniuždomos Lenkijos. Po dvidešimties metų jos troškimas pagaliau virsta tikrove: Marijai leidžiama studijuoti Sorbonoje. Tačiau dėl to jai tenka aršiai kovoti, nes XIX a. pabaigoje mokslo pasaulis moterų nepripažįsta. Bet Marija žino, ko siekia. Nepaisydama visuotinio priešiškumo ryžtingai neria į mokslinius tyrimus ir drauge į gyvenimo sukūrį. Pažintis su mielu fiziku Pjeru Kiuri jai suteikia gyvenimo pilnatvę. Pjeras tampa jos gyvenimo meile, kurios ji yra verta. Kartu su vyru jie pasiekia svaiginančių aukštumų. Tačiau už tai brangiai sumoka – Marija nė nenutuokia apie žiaurius jos daliai skirtus likimo smūgius.

Mokslininkė, maištininkė, mylimoji – tai pasakojimas apie ypatingą moterį, užsibrėžusią tikslą pakeisti pasaulį. Skaitykite apie ją Susannos Leonard knygoje Ponia Kiuri ir svajonių galia.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti