Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -40%
Prietrankos dienoraštis 3

Prietrankos dienoraštis 3

Internetu:
4,77€
Sena kaina:
7,95€
Sutaupote:
3,18€

Apie

Rachel Renée Russell „Prietrankos dienoraštis 3. Ne itin talentingos popžvaigždės istorija.“Vaikams nuo 9 m. Žavus ir juokingas, vietomis graudus, o dažniausiai tiesiog be galo artimas „Prietrankos dienoraštis“ ...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 312
  • ISBN 9786090104910

„Prietrankos dienoraštis 3 “ aprašymas

Rachel Renée Russell „Prietrankos dienoraštis 3. Ne itin talentingos popžvaigždės istorija.“

Vaikams nuo 9 m. 

Žavus ir juokingas, vietomis graudus, o dažniausiai tiesiog be galo artimas „Prietrankos dienoraštis“ – nes su pagrindine veikėja Nike visi mes turime tiek daug bendro! 

Nikės mokykloje rengiamas talentų šou. Nikė, žinoma, nori būtinai jame dalyvauti!

Pirmiausia ji nutaria suburti muzikos grupę, kurią sudaro Nikė, Chloja, Zojė, Brendonas, Violeta, Teodoras ir Markas. Grupė turėtų būti tiesiog pasaka, o ji kaip dainininkė – visus nustebinti. Bet kelyje į žvaigždes kartais atsiranda kliūčių... Šiek tiek graudžių ir nepaprastai juokingų!

Knygos autorė Rachel Renée Russell linki nebijoti paleisti ir jumyse glūdinčią Prietranką...

Dėl šmaikštaus pasakojimo, moksleiviško humoro, mielos autoironijos ir herojės savikritikos amerikiečių rašytojos Rachel Renee Russell knygų serija „Prietrankos dienoraštis“ sulaukė didžiulio pasisekimo tarp paauglių visame pasaulyje ir tapo „New York Times“ bestseleriu. Ji jau išversta į 17 kalbų ir lyginama su „Nevykėlio dienoraščiu“ ir „Princesės dienoraščiu“.

Serijos knygos žaismingai ir smagiai iliustruotos dailininkių Nikki Russel ir Leisl Adams karikatūromis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai