Psichoenerginis aikido

Psichoenerginis aikido

Internetu:
8,71€
Knygyne:
10,25€

Apie

Mano brangieji skaitytojai! Ši knyga, kurią laikote rankose, skirta būtent jums. Aš jau rašiau, kad darbas su savimi – labai įdomus ir patrauklus procesas. Šioje knygoje aš jums siūlau dar vieną įdomų požiū...

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 978609804731

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Psichoenerginis aikido “ aprašymas

Psichoenerginis aikido

Mano brangieji skaitytojai! Ši knyga, kurią laikote rankose, skirta būtent jums. Aš jau rašiau, kad darbas su savimi – labai įdomus ir patrauklus procesas. Šioje knygoje aš jums siūlau dar vieną įdomų požiūrį į savo gyvenimą. Psichoenerginis aikido – tai ne tik darbo strategija, tai naujo mąstymo būdas. Tai savo gyvenimo šeimininko pozicija. Įvaldę šią metodiką, jūs ne tik išmoksite gerai susivokti savo ir kitų problemose, svarbiausia – visam laikui iš jūsų gyvenimo pasitrauks stresai, neigiamos emocijos, o kartu išnyks visos ligos ir problemos. Jūs surasite savo gyvenime seniai lauktą harmoniją ir gerovę. Tuomet galėsite pasijausti burtininku.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai