Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Jėzus: piligrimystė

Jėzus: piligrimystė

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius James Martin
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 573
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 9789955293217

Knygos „Jėzus: piligrimystė “ aprašymas

Ši knyga yra kvietimas susipažinti su Jėzumi, kurį studijavau, kuriuo seku ir kurį sutikau Šventojoje Žemėje. Rašydamas suvokiau, kad niekada negali aprėpti asmens, niekada negali visiškai jo paaiškinti. <...> Šiek tiek pakeitus garsų posakį, galima tarti: žmonės nėra spręstina problema, bet išgyventina paslaptis. Jėzui šis posakis tinka labiausiai. Protu tai suvokiau ir anksčiau, bet tik pradėjęs rašyti tikrai supratau, kad knyga neišsems Jėzaus ir neperteiks visko, ką jam jaučiu. Meldžiu, kad ir kokia ribota, ši knyga paskatintų jus labiau patyrinėti Jėzų. Galbūt jūs vėl – arba pirmąsyk – perskaitysite evangelijas. <...> Galbūt sudalyvausite rekolekcijose ir skirsite laiko apmąstyti konkrečias evangelijų ištraukas. Galbūt net kada nors aplankysite Šventąją Žemę. Labiausiai noriu, kad sutiktumėte Jėzų. Aš sutikau savo Jėzų. Dabar jūsų eilė sutikti savąjį

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai