Šachmatai. Mokomoji kn.. 1 kl.

Šachmatai. Mokomoji kn.. 1 kl.

Internetu:
7,51€
Knygyne:
7,90€

Apie

Šachmatų mokomosios knygos 1 klasei užduotys skatins mokinius atrasti ir taikyti šachmatų žaidimą realiose situacijose. Mokys suprasti schemas, paaiškinti sąvokas ir dėsningumus, naudotis algoritmais.  Įvairios strategijo...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 56
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006843

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Šachmatai. Mokomoji kn.. 1 kl.“ aprašymas

Šachmatai. Mokomoji kn.. 1 kl.

Šachmatų mokomosios knygos 1 klasei užduotys skatins mokinius atrasti ir taikyti šachmatų žaidimą realiose situacijose. Mokys suprasti schemas, paaiškinti sąvokas ir dėsningumus, naudotis algoritmais.  Įvairios strategijos mokys mokinius ne tik susieti turimą informaciją, ją sisteminti, bet ir kontroliuoti savo mokymąsi (planuoti, pasitikrinti). Šachmatų mokomosios knygos komplekto 1 klasei medžiaga buvo praktiškai išbandyta įvairių Lietuvos mokyklų 45-iose pirmokų klasėse. Atsižvelgus į mokytojų įžvalgas ir pastebėjimus buvo koreguojamas ir tobulinamas komplekto turinys. Tai rodo šio produkto kokybę.
Šachmatų mokomosios knygos komplektą 1 klasei sudaro: mokomoji knyga ( 1 dalis), pratybų sąsiuvinis ( 1 dalis), mokytojo knyga (su patarimais ir nuorodomis).

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai