Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Sauja žvaigždžių

Sauja žvaigždžių

Internetu:
12,92€
Knygyne:
15,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Cynthia Lord
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094803642

Knygos „Sauja žvaigždžių“ aprašymas

– Prisimeni tą dieną, kai supomės stovykloje? Iš pradžių aš bijojau, o tada šį tą supratau. Nereikia būti labai drąsiai, kad imtumeisi drąsių dalykų. Ir lašelis drąsos gali užgniaužti baimę. Duok ranką. 

Salma ištiesė ranką. Jai ant delno padėjau kumštį ir atgniaužiau jį. 

– Drąsą įsivaizdavau kaip akmenėlį. Štai jis, paimk. 

Vieną popietę aklas Lilės šuo išsineria iš antkaklio ir pasileidžia skuosti per neaprėpiamus mėlynių laukus. Laimė, Salmai pavyksta jį prisivilioti savo priešpiečiais ir sustabdyti. Taip užsimezga Lilės ir Salmos draugystė. Paaiškėja, kad šuns gelbėtoja – migrantų darbininkų dukra, su šeima atvykusi į Rytų Meiną mėlynių rinkimo sezonui.  

Nors mergaičių draugystė trunka tik vieną vasarą, ji driekiasi nuo laukų iki žvaigždynų. Kartu dažydamos laukinių bičių namelius, draugės dalijasi slaptais troškimais: parduodama juos, Lilė tikisi sutaupyti savo augintinio akių operacijai, o Salma svajoja dalyvauti mėlynių karalienės konkurse ir laimėtą prizą skirti būsimoms studijoms. Bet ar atvykėlė Salma turi teisę dalyvauti vietiniame konkurse? Vienas kitą vejantys įvykiai patikrins, ko verta tikra draugystė. 

Amerikiečių vaikų ir paauglių rašytoja Cynthia Lord pristato jautrų romaną apie meilę, pasiaukojimą ir drąsą būti savimi. Jos pasakojimas nukels į mėlynėmis apaugusius Rytų Meino laukus, vandenyno pakrantę ir nuostabiai nerūpestingą vasarą. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti