Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Saulės Dėsniai

Saulės Dėsniai

3,30€
Knygyne:
4,86€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Autorius RYUHO OKAWA
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 186
  • Leidykla Mijalba
  • ISBN 9786098050806

Knygos „Saulės Dėsniai “ aprašymas

Įsivaizduokite, kad galite paklausti Dievo, kodėl Jis sukūrė šį pasaulį, kokiais dvasiniais Dėsniais rėmėsi kurdamas mus ir visa, kas aplinkui. Žinodami Jo planą ir ketinimus, suprastume, kokie turėtų būti mūsų gyvenimo tikslai ir kokie mūsų veiksmai prie jų artina, o kokie nuo jų tolina. 1986 m. įvyko nepaprastas stebuklas, kuris suteikė Mokytojui Okawai galimybę pažinti Dievo Valią ir perteikti ją šiuose „Saulės Dėsnių" puslapiuose. Kaip niekad iki šiol žmonijai atskleidžiamos visatos, planetų ir visos gyvybės pradžios paslaptys, tiesa apie Pragaro atsiradimą, Dangaus struktūrą ir begalinius pasaulius, plytinčius už jo ribų; pasakojama apie senovės civilizacijas, gyvavusias daugiau nei prieš septynis tūkstantmečius. Šios knygos puslapiai dar kartą patvirtina, kad Dievas atjaučiai stebi žmoniją nuo laikų pradžios, o tamsiausiais periodais į Žemę siunčia Savo meilės pasiuntinius. Taip ir šį kartą, kai pasaulyje jaučiamas didelis nestabilumas, Dievo Tiesos kyla virš horizonto, apšviesdamos šiandieninio pasaulio sumaištis. Jos primena mums, kad visi esame kilę iš vieno šaltinio. Pamiršę savo skirtumus, galėsime gyventi taikoje ir laimėje kaip vienos planetos viena žmonija. Atvėrę širdis šios knygos kuriamam stebuklui, mes žengsime pirmąjį žingsnį link aukščiausio Dievo tikslo sukurti Dangų Žemėje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti