Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Skiepai nuo streso

Skiepai nuo streso

Internetu:
7,23€
Knygyne:
8,50€

Apie

Mano brangieji skaitytojai! Ši knyga, kurią laikote rankose, skirta būtent jums. Aš jau rašiau, kad darbas su savimi – labai įdomus ir patrauklus procesas. Šioje knygoje aš jums siūlau dar vieną įdomų ...

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 9786098047714

Knygos „Skiepai nuo streso“ aprašymas

Mano brangieji skaitytojai! Ši knyga, kurią laikote rankose, skirta būtent jums. Aš jau rašiau, kad darbas su savimi – labai įdomus ir patrauklus procesas. Šioje knygoje aš jums siūlau dar vieną įdomų požiūrį į savo gyvenimą. Psichoenerginis aikido – tai ne tik darbo strategija. Tai – naujo mąstymo būdas. Tai – savo gyvenimo šeimininko pozicija.

Įvaldę šią metodiką jūs ne tik išmoksite gerai susivokti savo ir kitų problemose. Svarbiausia – visam laikui iš jūsų gyvenimo pasitrauks stresai, neigiamos emocijos, o kartu išnyks visos ligos ir problemos. Jūs atrasite savo gyvenime seniai lauktą harmoniją ir gerovę. Tuomet galėsite pasijusti burtininku.

Linkiu jums sėkmės!

Valerij Sinelnikov

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai