Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
SMELLS LIKE SPELLS ir Palmiros Kelertienės astrologinis kalendorius 2023 m.

SMELLS LIKE SPELLS ir Palmiros Kelertienės astrologinis kalendorius 2023 m.

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 4779040750911

„SMELLS LIKE SPELLS ir Palmiros Kelertienės astrologinis kalendorius 2023 m.“ aprašymas

Astrologiniame Palmyros Kelertienės 2023 metų kalendoriuje siekta apimti kuo daugiau astrologinių veiksnių, kuriems buvo proporcingai skirta dėmesio pagal jų įtakos galią. Kalendorius buvo ruošiamas atsižvelgiant į daugelį dalykų: realių bei fiktyvių planetų (Juodojo ir Baltojo Mėnulio) bei šviesulių padėtį Zodiake, jų sudaromus kampus, Saulės ir Mėnulio užtemimus, taip pat remiantis senoviniais persų Saulės ir Mėnulio parų kalendoriais. Astrologinis kalendorius 2023 gali tapti Jūsų kelrodžiu ateinančių metų labirinte. Kalendoriuje rasite:

pateiktos kiekvieno mėnesio prognozės Zodiako ženklams konkrečios rekomendacijos kiekvienai dienai. Saulės bei Mėnulio parų kalendorius ir dienų aprašymus. Mėnulio tranzitus Zodiako ženkluose ir reikšmes pateikiami duomenys apie planetų, šviesulių bei Juodojo ir Baltojo Mėnulio judėjimą Zodiaku ir reikšmių aprašymai pateikiami runų ženklai - talismanai kiekvienai dienai ir jų aprašymai aptariami ateinančių 2023 metų simboliai pagal Zoroastriečių (Persų), kinų kalendorius.

Astrologinis kalendorius 2023 metams, sudarytas Palmyros Kelertienės - paremtas Saulės ir Mėnulio ritmais, kurie patys akivaizdžiausi Žemėje. Jie lemtingiausi ir siejami su žmogaus sąmone, aktyviąją, atvirąją bei logiškąja gyvenimo puse ir atitinkamai kairiuoju smegenų pusrutuliu (Saulės įtaka) bei pasąmone, slaptąja, intuityviąja, jausmingąja mūsų dalimi ir atitinkamai dešiniuoju smegenų pusrutuliu (Mėnulio įtaka). Bet mums, neatskiriamai visatos daliai, nemažai įtakos turi ir kiti dangaus kūnai – planetos, žvaigždės, ūkai, kometos, asteroidai. Svarbi dangaus kūnų padėtis Zodiako ženkle bei to ženklo laipsnyje (kiekvienas iš 360 Zodiako rato laipsnių turi savo charakteristikas), reikšmingi ir dangaus kūnų sudaromi kampai. Kas dieną planetos, Saulė, Mėnulis keičia savo padėtį, užimdami vis kitus Zodiako rato laipsnius bei sudarydami naujus kampus tarpusavyje. Astrologinis kalendorius 2023, sudarytas Palmyros Kelertienės gali tapti Jūsų kasdieniu vedliu ateinančių metų labirinte.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti