Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Šaunūs ratai

Šaunūs ratai

Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 20
  • Leidykla Vilniaus verslo projektai
  • ISBN 9786099593029

Knygos „Šaunūs ratai “ aprašymas

Susipažink, spalvink, žaisk! Tavo nuosavas automobilių parkas su požemine automobilių stovėjimo aikštele ir šauniais 3D automobiliais, kurie atrodo kaip tikri! Valdyk juos, naudojant savo išmanųjį telefoną. "Šaunūs ratai" tai daugiau nei spalvinimo knygelė. Ši nuostabi knyga supažindins tave su šiuolaikiniais automobilių modeliais, išmokys juos vairuoti o pieštukų, dažų, markerių ir kreidelių pagalba, tu galėsi nuspalvinti automobilį taip, kaip tau patinka. Bet tai dar ne viskas! Įdiegus nemokamą mobilią 3D aplikaciją "Šaunūs ratai" į savo išmanųjį telefoną, tu galėsi "prikelti gyvenimui" bet kokį automobilio modelį. Mobilios programėlės pagalba, spalvinimo knygelės specialieji puslapiai virsta požeminiais garažais, kur jau surikiuoti 3D šaunūs automobiliai! Naudokite savo telefoną kaip automobilio valdymo pultą, kontroliuokite bet kurį automobilį, net ir už spalvinimo knygelės ribų! 1. Norėdami parsisiųsti programą "The Cool Cars" "Android", "iPhone" ar "iPad" išmaniesiems telefonams ir planšetėms , nuskaitykite QR kodą, esantį kairėje (atsisiųsti nemokamą QR kodų skaitytuvą galite puslapyje bluegg.mobi/scan). Atidarykite savo išmaniajame telefone Google Play ( "Android" telefonams) arba "App Store (iPhone ir iPad telefonams) ir suraskite""The Cool Cars", taip pat tai galite padaryti BluEgg puslapyje, adresu : blueggvision.com/cars Instaliuokite mobilią aplikaciją "The Cool Cars" į jūsų asmeninį mobilųjį įrenginį. 3. Pirmą kartą paleidžiant mobilią aplikaciją "The Cool Cars" , užveskite mobilaus įrenginio fotoaparatą ant kodo, esančio licencinio lipduko dešinėje ir laukite registracijos užbaigimo (reikalingas interneto ryšys). 4. Paverskite savo spalvinimo knygelę "amžina". Norėdami tai padaryti, užregistruokite ją puslapyje http://kid.blueggvision.com ir nemokamai atsisiųskite šios knygos spalvinimo puslapius. Spalvinkite juos su savo vaikais, anūkais ir provaikaičiais!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai