elakcija -20%
Stiuartas Litlis

Stiuartas Litlis

Internetu:
8,88€
Sena kaina:
11,10€
Sutaupote:
2,22€

Apie

Kai gimė antras ponios Frederik Litl sūnus, visi iš karto pamatė, kad jis ne didesnis už pelę. O dar tiksliau sakant, tas kūdikis iš tiesų visais atžvilgiais ir buvo visai panašus į pelę. Ūgio apie penkių centimetrų, turėj...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius E.B. White

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441631

Knygos „Stiuartas Litlis“ aprašymas

Stiuartas Litlis

Kai gimė antras ponios Frederik Litl sūnus, visi iš karto pamatė, kad jis ne didesnis už pelę. O dar tiksliau sakant, tas kūdikis iš tiesų visais atžvilgiais ir buvo visai panašus į pelę. Ūgio apie penkių centimetrų, turėjo smailią pelės nosį, pelės uodegą, pelės ūsus ir buvo malonus bei drovus, kaip pelei ir priklauso. O paaugęs jis ne tik liko panašus į pelę, bet ir elgėsi kaip kuo tikriausia pelė: nešiojo pilką skrybėlę ir vaikščiojo su maža lazda.

Jei kartais gatvėje pamatytumėte visai mažytį automobiliuką, labai nenustebkite. Dirstelėkite pro automobiliuko langą – galbūt už vairo sėdi tikrų tikriausia pelė su kostiumu ir skrybėle? Jei taip ir yra, vadinasi, sutikote patį Stiuartą Litlį!

Stiuartas Litlis gimė žmonių šeimoje, bet atrodo visai kaip peliukas – tik elegantiškai pasipuošęs. Nėra jokių abejonių, kad su tokia išvaizda ir kur kas didesnio padaro nei pelė narsa Stiuartui tenka patirti daugybę nuotykių.

E. B. White'as (1899–1985) – daugeliui žinomų filmais virtusių istorijų „Stiuartas Litlis” ir „Šarlotės voratinklis” autorius. 1970-aisiais metais rašytojas apdovanotas Lauros Ingalls Wilder premija. „Stiuartas Litlis“ – šmaikštus pasakojimas apie žmonių vaiką, visais atžvilgiais panašų į peliuką. Rašytojas meistriškai piešia miesto ir gamtos peizažus ir žaviai bei su humoru pasakoja apie žmonių ir gyvūnų gyvenimus.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai