Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Tėvonijos knyga

Tėvonijos knyga

Internetu:
16,96€
Knygyne:
19,95€
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786098047745

Knygos „Tėvonijos knyga“ aprašymas

„Tėvonijos knyga“ – šeštoji knygų serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ knyga. Jau išleista dešimt šios serijos knygų, autorius jau rašo kitą knygą. Rusijoje ir už jos ribų rengiamos skaitytojų ir spaudos konferencijos. Serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ aktyviausi skaitytojai buriasi į visuomenines organizacijas, kurių vienas pagrindinių tikslų – kurti Tėvonijas.

Autorius ketina parašyti scenarijų šių knygų temomis.

Nuo 1996 iki 2006 m. Vladimiras Megre parašė devynias serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ knygas: „Anastasija“, „Skambantys Rusijos kedrai“, „Meilės erdvė“, „Sukūrimas“, „Kas gi mes?“, „Tėvonijos knyga“, „Gyvybės energija“, „Naujoji civilizacija“, „Meilės apeigos“. 2010 m. buvo išleista dar viena šios serijos knyga – „Anasta“. Iš viso knygų, išverstų į 20 kalbų, tiražas pasiekė 11 milijonų egzempliorių. 1999 m. V. Megre įkūrė Vladimiro kultūros ir kūrybos paramos fondą „Anastasija“, sukūrė svetainę www.Anastasia.ru

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai