Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tūkstantį kartų Ačiū: dėkingumo kelionė po kavos pasaulį

1,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius A. J. Jacobs
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 184
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025770

Knygos „Tūkstantį kartų Ačiū: dėkingumo kelionė po kavos pasaulį“ aprašymas

A.J. Jacobsas yra ne vienos „The New York Times“ bestseleriu pripažintos knygos autorius. Jis taip pat prisideda prie NPR (Nacionalinio JAV radijo) veiklos ir yra paskelbęs straipsnius dienraščiuose „The New York Times“ ir „The Washington Post“ bei žurnale „Entertainment Weekly“. A.J. Jacobso TED kalba, nemokamai prieinama TED.com tinklalapyje, papildo knygos „Tūkstantį kartų ačiū“ pasakojimą.
Knygoje „Tūkstantį kartų ačiū“ autorius pradeda mintimis, kad retai kada susimąstydavo apie geriamą kavą, nebent tik tada kai ji išsiliedavo ar nuplikdydavo gomurį. Vis dėlto, A. J. Jacobs nusprendė tai pakeisti ir išsikėlė iššūkį – padėkoti kiekvienam prisidėjusiam prie jo geriamos kavos puodelio atsiradimo. Paaiškėjo, kad dėl to jis „ačiū“ turėjo pasakyti net tūkstančiui žmonių. Šis eksperimentas parodė kokia svarbi psichologinio dėkingumo nauda, kokių teigiamų permainų ji atneša į žmonių gyvenimą, požiūrį, mąstyseną bei elgesį. 
Šia knyga A. J. Jacobsas kviečia skaitytojus puoselėti dėkingumą: „Noriu paraginti jus įžengti į savo dėkingumo taką ir juo eiti. Tai išties įstabi kelionė. Taip apibūdinčiau savąją. Išmokau stulbinamai daug naujų dalykų ir patyriau įvairiausių šiltų ir malonių jausmų“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti